Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
8 секретів Android, про які варто дізнатись
  • 26.03.2017
Мало хто знає усі ті неймовірні функції Android, які можуть значно полегшити життя, ось список найкорисніших прихованих можливостей Android.

 Економія енергії

Якщо шпалери вашого смартфону замінити на повністю чорне або інше зображення темного кольору, гаджет працюватиме довше без перезарядки. На жаль, ця функція доступна не для всіх пристроїв на Android, однак спробувати варто. Можливо ваш саме той.

 Читання тексту

Будь-який текст, який висвічується на вашому екрані телефону, може бути переведений у голос. Просто в налаштуваннях потрібно обрати опцію "Спеціальні можливості" і активувати функцію голосового відтворення.

 Віддалене управління

Ця функція дуже корисна в тому випадку, якщо ви раптом загубили смартфон чи стали жертвою злодіїв.
Просто зайдіть в меню "Налаштування – Безпека – Адміністратори пристрою" і в розділі "Віддалене управління Android" поставте прапорець навпроти "Віддалений пошук пристроїв".

 "Гостьовий режим"

Зберегти всю конфіденційну інформацію, коли ви даєте в руки свій гаджет комусь іншому, дуже легко. Варто скористатись функцією "Гостьовий режим", увімкнути його можна в меню швидких налаштувань кнопкою "Додати гостя".

 Екранна лупа

Людям із слабким зором ця функція особливо знадобиться. У налаштуваннях в розділі "Спеціальні можливості" є опція "жести для збільшення". Після цього можна збільшити будь-яку ділянку екрану натиснувши на нього.

 Режим модему

Смартфон цілком може стати портативний модемом. У графі "Бездротові мережі" поставте прапорець навпроти пункту "Точка доступу WLAN" і вуаля.

Популярні теми

14.08.2019, 14:41
Ну і де ж ваша слава, расєяні?
18.04.2023, 09:09
Позбутися пирію на городі допоможуть гарбузи
23.02.2023, 08:51
Вода, яка найкраще підходить для поливу розсади, щоб вона не загинула
19.02.2017, 20:47
Чи шкідлива сіль для організму?
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]