Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Як волоський горіх впливає на організм людини
  • 14.03.2017
Всього дві порції волоських горіхів в день знижують і стабілізують рівень цукру в крові у людей, які страждають від цукрового діабету другого типу. До таких висновків учені з лікарні Святого Майкла (Торонто, Канада) прийшли після аналізу даних 12 клінічних випробувань.

 При цьому найбільш позитивний ефект у даному плані мають лісові горіхи, волоські горіхи кеш'ю, а ось арахіс слід виключити. У дослідженні взяли участь чотириста п'ятдесят чоловік. Тести показали, що при щоденному вживанні горіхів покращилися показники двох ключових маркерів цукру в крові.

Один з тестів, HbA1c, визначав рівень цукру в крові, а інший тест, що вимірює рівень глюкози натще, оцінював рівень цукру в крові після того, як пацієнти не їли протягом восьми годин.
Одна порція горіхів визначена дієтологами як тридцять грамів або чверть чашки. Учасники клінічних випробувань з'їдали в середньому п'ятдесят шість грамів горіхів в день.

Експерти кажуть, що горіхи – відмінний спосіб підтримувати здоровий рівень цукру в крові в контексті структури правильного харчування. Незважаючи на велику кількість калорій в горіхах, вони є здоровою закускою, і люди при їх вживанні не набирають вагу.


Автор: headinsider
 

Популярні теми

02.03.2023, 08:15
Як виростити гарну розсаду огірків.
02.05.2023, 07:32
Чим обробити черешню від вишневої мухи після цвітіння: рятуємо врожай у червні
28.04.2023, 10:41
Літня обрізка дерев. Що треба знати
01.05.2023, 14:27
Попелиця не з'явиться ні на трояндах, ні на смородині — використовуйте домашній відлякувач
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]