Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Якщо ти хочеш залучити гроші в будинок, цей трюк точно допоможе!
  • 04.02.2017
Товстянка — рослина, що привертає магію грошей в будинок. Згідно феншуй, варто лише поселити грошове дерево в житло, як твій фінансовий стан зміниться в кращу сторону… У нас є всі підстави вважати, що цю інформацію корисно взяти на замітку.

Ми переконані: якщо ти мислиш позитивно, з тобою трапляються хороші речі. Дуже корисно при цьому підкріплювати думки діями, які будуть нагадувати тобі при бажаннях і мріях. Це збільшить вірогідність змін у житті на краще багато разів!
 

Як залучити гроші в будинок

Благородний нефритовий колір листя товстянки так нагадує колір хрустких доларових купюр! Звичайно ж, не це є причиною завести рослина…

 Грошове дерево сприяє хорошій роботі мозку і підвищує фізичну активність людини завдяки тому, що у великих соковитих листках містяться ефірні масла. Рекомендується розмістити рослину на робочому столі: через деякий час ти помітиш, що робота приносить більше задоволення і грошей!

Щоб у хаті водилися гроші, проведи особливий ритуал. Перед посадкою рослини в горщик помісти на дно 6 монет, уявивши себе успішним, здоровим, багатою людиною. Під час поливу свого зеленого друга згадуй цю картинку регулярно, як можна чіткіше. Цей прийом запрограмує тебе на успіх!

Якщо у тебе в хаті вже живе доросле грошове дерево, можна просто закопати монетку в горщик. Цей талісман все одно буде працювати тобі на користь! Доречно буде прив’язати кілька червоних стрічок з монетками на гілки. Дивлячись на них, ти завжди будеш думати про те, що гроші самі йдуть до тебе в руки…

Товстянка буде добре розростатися в горщику побільше, важливо, щоб рослина отримувала багато світла. Ідеальний горщик для цієї магічної рослини — червоного або бордового кольору, припустимо також коричневий, чорний, золотий або срібний.

Не забувай протирати листочки толстянки від пилу, піклуйся про деревце, і воно віддячить тобі! Розповівши про цієї статті друзям, ти допоможеш їм покращити свій добробут.

Популярні теми

23.02.2023, 08:51
Вода, яка найкраще підходить для поливу розсади, щоб вона не загинула
23.04.2021, 10:01
Сабо: «Шахтар» після зимової перерви не схожий сам на себе
03.01.2017, 14:24
Продукти, які полегшать ранкове похмілля
03.12.2016, 22:53
Гокінг: Зараз найнебезпечніший час
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]