Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В Ротмітрівській громаді створено ще 1 прийомну сім’ю
  • 13.05.2022
Згідно рішення виконавчого комітету Черкаської районної військової адміністрації від 04.03.2022 №33 у нашій Ротмістрівькій ТГ створено на базі сім’ї прийомну сім’ю та влаштовано на спільне проживання і виховання малолітнього хлопчика.

Прийомні батьки із нетерпінням чекали прийняття рішення про створення прийомної сім’ї. Батьки облаштували для дитини кімнату та створили належні умови для їхнього проживання та розвитку.

Директор КЗ «Центр надання соцільних послуг Ротмістрівської сільської ради» Лідія Зайва та фахівець із соціальної роботи Тетяна Бедик, який буде здійснювати соціальний супровід даної родини, відвідали й привітали нову прийомну сім’ю. Сімейний затишок, родинне тепло, гостинність, щира любов батьків відчувалося на щасливому обличчі дитини.

Тож, бажаємо нашій новоствореній прийомній родині мирного неба, щоб у їхній домівці завжди панував мир, спокій, радість, щастя та злагода, а прийомним батькам пам’ятати, що попри всі можливі труднощі, з якими можна зіткнутись на цьому шляху, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, щасливі оченята та невичерпна радість батьківства.

Популярні теми

02.01.2017, 23:26
Думка, що ти можеш все, допомагає жити довше
10.05.2022, 10:27
УЧАСНИКИ ЗНО ОТРИМАЛИ ДАНІ ДЛЯ ВХОДУ ДО Е-КАБІНЕТІВ
03.06.2018, 09:33
Чай з листя шовковиці має в 22 рази більше кальцію, ніж коров'яче молоко
21.12.2016, 14:24
Кулінарні уподобання народних депутатів: член молодої гієни під спермою старої
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]