Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
5 ГРУДНЯ 2018р о 15-00, В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ, ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ - СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖПРАЦІ, ПФУ ТА ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ.
Серед підприємців Сміли почав поширюватися черговий панічний слух, що нібито йде страшна перевірка найманих працівників. Щоб заспокоїти підприємців міста ГО «Колегія підприємців» прояснила ситуацію.

 Згідно розпорядження Смілянського міськвиконкому за #52 від 14.04.2017р. в місті створена міжвідомча робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. До її складу входять представники як державних органів (виконкому, податкової інспекції, соцзахисту, ПФУ) так і представники підприємців. Дана група періодично проводить обстеження місць підприємницької діяльності, на предмет правомірності здійснення такої та використання найманої праці. Ці обстеження, в першу чергу, носять профілактичний характер, і по їх результатам можуть оформлюватися акти обстеження, які несуть просто інформаційну складову. Робота цієї робочої групи націлена на те, щоб роз’яснити підприємцям важливість легально використовувати найману працю та на добровільних засадах легалізувати не оформлених належним чином найманих працівників. Адже перевірки органами управління Держпраці на даний момент ідуть і, якщо вони виявлять нелегального працівника, то штрафу в розмірі 111720 не минути. .

Щоб вияснити всі не врегульовані і не зрозумілі питання оформлення найманих працівників і нюанси перевірок органами Держпраці, 5 ГРУДНЯ 2018р о 15-00, В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ, ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ - СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖПРАЦІ, ПФУ ТА ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ.
Запрошуємо всіх підприємців Сміли взяти активну участь, щоб уникнути зайвих питань при можливих перевірках.

Оленксандр Ніколаєв

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]