Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«ЧЕКАЄМО ПРОПОЗИЦІЇ ВІД РАЙОНІВ», – СЕРГІЙ ОВЧАРЕНКО ПРО РОЗПОДІЛ СУБВЕНЦІЇ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ.
Другий рік поспіль Черкащина отримує держсубвенцію на будівництво, придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа. Цьогоріч на це область має13, 5 млн грн. Нині профільна комісія на чолі із заступником голови облдержадміністрації Сергієм Овчаренком опрацьовують пропозиції від районів та міст. Та, каже посадовець, половина з них ще не долучилися до цієї роботи.

Станом на 12 липня вже відбулося три засідання комісії, де розглянули пропозиції від Черкас, Ватутіного, Сміли, Городищенського, Звенигородського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Маньківського, Монастирищенського, Христинівського, Черкаського районів, Тальнівської та Паланської ОТГ. Для придбання погодили 17 об’єктів житла із 40 запропонованих.

– На жаль, житлова проблема не втрачає своєї актуальності як в Україні, так і області зокрема, – наголосив Сергій Овчаренко. – Відповідно до вимог законодавства, обов’язок щодо забезпечення житлом дітей-сиріт покладено на місцеві органи виконавчої влади. Водночас половина районів, міст області, більшість ОТГ не використовують надану державою можливість з часткового вирішення житлової проблеми дітей-сиріт, особливо тих, хто цього потребує саме зараз. Він додав, що цьогорічна субвенція спрямовується також для придбання житла для дитячих будинків сімейного типу – родини, яка бере на виховання від 5 до 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. На жаль, на цей час пропозицій щодо придбання такого будинку немає.

Він додав, аби раціонально та вчасно використати кошти субвенції керівникам районів, міст ОТГ необхідно провести аналіз щодо потреби у будівництві малого групового будинку для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; будівництві/придбанні житла для дитячих будинків сімейного типу; придбанні соціального житла, житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа; виготовленні проектно-кошторисної документації на будівництво малого групового будинку, дитячого будинку сімейного типу та надати комісії свої пропозиції для розгляду на черговому засіданні.

Популярні теми

01.08.2018, 15:57
У Смілі службові особи привласнили майже 23 млн грн...
08.08.2018, 08:29
Сміла буде з теплом – пообіцяв жителям міста мер Олексій Цибко
08.08.2018, 08:45
НАГАДУВАННЯ! РЕМОНТ В МЕЖАХ ПЕРЕЇЗДУ!
08.08.2018, 12:36
В місті Сміла з'явилася перспектива побудови сонячної електростанції на землях площею понад 30 га

Публікації

02.07.2018, 09:32
Депутат облради Сергій Воронов: “Сьогодні сміляни перебувають в заручниках недолугого керівництва міста”
09.06.2018, 07:05
ОЛЕКСІЙ ЦИБКО: Про прозорість влади та новий стиль керування містом
06.06.2018, 07:36
Невже місто не потребує сортування сміття?: Коротка і сумна історія про сортування сміття у Смілі.
18.06.2018, 12:25
Впевнені кроки Ротмістрівської громади
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]