Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Інспектори Держгеокадастру Черкаської області під час перевірок виявили заподіяну шкоду державі на більше як 675 тис. грн.
Із початку 2017 року спеціалісти Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 41 перевірку дотримання вимог земельного законодавства. Під час інспектування виявлено 26 порушень. Для їх усунення видано 14 приписів і складено 7 протоколів про адміністративні порушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 осіб.

 Окрім того, згідно зі ст. 60 Закону України «Про землеустрій», статтями 6, 9 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», шляхом розгляду документації із землеустрою державні інспектори перевіряли дотримання органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування вимог земельного законодавства в процесі передачі у власність, надання в користування, вилучення (викупу) земельних ділянок. За результатами цих перевірок, із 763 рішень і розпоряджень землею виявлено 40 рішень, які прийнято із порушенням вимог земельного законодавства. У зв’язку з наявними фактами інспектори направили клопотання до органів місцевого самоврядування й виконавчої влади про приведення розпорядчих документів відповідно до чинного законодавства.

 Зважаючи на виявлені порушення щодо самовільного зайняття земельних ділянок, зміни цільового призначення земельних ділянок і зняття родючого шару ґрунту без отримання потрібного дозволу, нараховано розмір заподіяної шкоди державі в сумі 675,3 тис. грн. і майже 3 тис. грн. – громадянам.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]