Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Лісівники Черкащини нагадують: інформація про рубки деревини є відкритою та доступною для громадськості

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та підпорядковані державні лісові господарства здійснюють лісогосподарську діяльність прозоро та відкрито для громадськості.

В Інтернеті – всі заплановані рубки

Нагадуємо, що інформація про проведення рубок є доступною для громадськості через мережу Інтернет. На офіційному веб-сайті «Ліси Черкащини» (lis-ck.gov.uа) оприлюднюється інформація про місця проведення всіх видів рубок (після видачі лісорубних квитків) в межах державних лісогосподарських підприємств, що входять до структури Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Вищезазначена інформація поновлюється щотижня і розміщується у розділі Напрямки діяльності – підрозділі Інформація про проведення рубок.

У цьому ж розділі оприлюднюється інформація про перелік запланованих заходів з поліпшення санітарного стану лісів по всіх лісокористувачах області (одразу після погодження документу).

«Ліс у смартфоні» – зручний спосіб перевірити законність рубки

Віднедавна можна онлайн перевірити законність заготівлі деревини за допомогою застосунку «Ліс у смартфоні». Кожен громадянин може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт lk.ukrforest.com та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок. Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення. У загальному переліку можна обрати «Переглянути» та детально ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини, а також переглянути на онлайн карті.

Якщо Ви, гуляючи лісом, бачите рубку дерев, то вам потрібно зайти на сайт lk.ukrforest.com  і обрати опцію «Карта». У телефоні має бути ввімкнена геолокація. Тоді на онлайн-карті автоматично визначиться геопозиція у лісі. Натиснувши на відповідний номер виділу, можна побачити інформацію про рубку, а також можна переглянути відповідний лісорубний квиток.

Онлайн перевірка легальності лісопродукції

На сайті lk.ukrforest.com можна перевірити легальність лісопродукції, яка  вноститься в систему електронного обліку деревини. Таку дію кожен громадянин чи представник правоохоронних органів може здійснити кількома способами: за номером бирки, за номером автомобіля, за номером товарно-транспортної накладної. Вищезназначену перевірку можна здійснити за допомогою гіперпосилання і з сайту «Ліси Черкащини»

Всі звернення на «гарячі лінії» розглядаються першочергово

Звертаємося до усіх небайдужих громадян, які переймаються веденням лісового господарства Черкащини, з проханням: перевіряти правомірність  рубок за допомогою інформації, яку оприлюднюємо і яка є у вільному доступі.  Сподіваємося, що такі дії допоможуть уникнути непорозумінь, неправдивих звинувачень у незаконних рубках та дозволять уникнути висвітлення у негативному світлі роботи півторатисячного лісівничого колективу лісівників Черкащини.

Якщо виникли запитання, або ж ви виявили порушення, нагадуємо, що в обласному управлінні діє телефон «гарячої лінії» (0472) 37-03-75. «Гарячі лінії» функціонують в усіх десяти державних лісогосподарських підприємствах. Отримані звернення першочергово розглядаються, опрацьовуються та перевіряються.

Черкаське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Популярні теми

20.05.2022, 10:19
БІЛЯ ОДНОГО ІЗ БЛОКПОСТІВ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА ІЗ НАРКОТИКАМИ
24.05.2022, 14:08
ЧЕРКАЩИНА ВПЕРШЕ ПОТРАПИЛА ДО ТОП-10 РЕГІОНІВ, ПРИВАБЛИВИХ ДЛЯ БІЗНЕСУ
24.05.2022, 14:12
МЕШКАНЦІ БЕРЕЗНЯКІВ ЗІБРАЛИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ОВОЧІВ ТА КОНСЕРВАЦІЇ
24.05.2022, 15:28
Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]