Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕКСІЙ ЦИБКО ЗУСТРІВСЯ З ГРУПОЮ СМІЛЯН З ПИТАННЯ НАРАХУВАННЯ ПЛАТИ ЗА ТЕПЛО

13 лютого, як і обіцяв міський голова після телефоного дзвінка одного із мешканців міста під час прямого ефіру 12 лютого у спецпроекті "Наживо", Олексій Цибко зустрівся з групою смілян з питання нарахувань за отримані послуги з теплопостачання.

Директор КП "Смілакомунтеплоенерго" Ігор Работенко надав відповіді на запитання присутніх. Керівник підприємства зазначив, що існують технологічні карти роботи котелень, при збільшенні чи зменшенні температури повітря відповідно і відбувається зміна навантаження. Нині розрахунки мешканців за отриману послугу відбувається тільки на підставі показників лічильників. У січні відбулося зменшення нарахувань на 13,5% у зв'язку із зменшенням вартості газу, але в той же час відбулося зростання внаслідок збільшення виробленого тепла в розрахунках на ГКал: підприємством у грудні 2019 р. вироблено 5 625  ГКал, у січні 2020 р. - 6 777 ГКал. Вартість 1 ГКал залишилося незмінною - 2300 грн. Тариф не змінюється при різниці температури повітря (у порівнянні грудень-січень різниця склала 1,8 градусів), пререрахунок відбувся тільки на зменшення вартості газу. Керівник підприємства зазначив, що у той же час протягом попередніх років недостатня увага приділялася стану мереж. Втрати тепла, які існують у зовнішніх мережах, не впливають на виставлену оплату в квітанціях, адже лічильники встановлені перед самим будинком. Головам ОСББ керівник підприємства порадив також приділяти належну увагу, а саме: своечасна промивка внутрішньобудинкових систем, що не завжди робиться.  

Міський голова надав можливість кожному з присутніх на зустрічі задати питання. Присутні звернулися до міського голови щодо взяття під особистий контроль питання перевірки комунального підприємства, проаналізувати  фінансово-господарську роботу підприємства. За пропозицією Олексія Цибка присутні мешканці міста надали особові показники нарахованої плати і протягом трьох днів директор КП "Смілакомунтеплоенерго" індивідуально з'ясує дані питання.  Олексій Цибко також проінформував щодо представлення громаді міста турецькими інвесторами проекту модернізації КП "ВодГео" у вівторок 18 лютого. 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]