Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«МОЯ СІМ’Я – МОЄ БАГАТСТВО»: У СМІЛІ НАЗВАЛИ ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ РОДИННОГО ФОТОКОНКУРСУ

У Смілі вперше провели онлайн-фотоконкурс  «Моя сім’я – моє багатство». Його організували за сприяння відділу молоді та спорту з метою створення умов для утвердження й популяризації цінностей сім’ї, родинного та патріотичного виховання дітей та молоді, визначення сімейних традицій.

Кращих визначили за рубриками «Сімейне дозвілля» та «Щасливі миті нашої сім’ї», а також у вікових категоріях – від 14 до 28 років.

За підсумками роботи журі, переможцями у окремих рубриках онлайн-фотоконкурсу стали:

1) Рубрика «Сімейне дозвілля»:

у І віковій категорії (14-16 років):

І місце – Цьома Іван, учень школи №11 (фоторобота «Новорічна фотосесія»);

ІІ місце –Чукмаров Станіслав, учень школи №2 (фоторобота «Вільні, як вітер») та Кононенко Олександр,  учень школи №11 (фоторобота «Тато, мама, я – дружна родина»);

ІІІ місце – Цьома Іван, учень школи №11 (фоторобота «День дитинства») та Крикуненко Олексій, учень школи №2 (фоторобота «Якщо людина хоче вишивати, знайдеться в неї голка, нитка, час…»);

у ІІ віковій категорії (17-19 років):

І місце – Шуть Наталія, учениця Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (фоторобота «Моя сім’я»).

2)  Рубрика «Щасливі миті нашої сім’ї»:

у І віковій категорії (14-16 років):

І місце – Цьома Іван, учень школи №11 (фоторобота «Герої спортивного року»);

ІІ місце –Кононенко Олександр,  учень школи №11 (фоторобота «Разом назавжди»);

ІІІ місце – Крикуненко Олексій, учень школи №2 (фоторобота «Мій перший торт»);

у ІІ віковій категорії (17-19 років):

ІІ місце –Коломієць Денис, учень школи №11 (фоторобота «Щасливі миті нашої сім’ї»);

у ІІІ віковій категорії (20 -28 років):

І місце – Чиж Юлія Вікторівна, вчитель української мови та літератури школи №11 (фоторобота «Три пари очей з однаковим блиском»).

Переможці отримають грамоти управління освіти, молоді та спорту та пам’ятні подарунки.

Вчителі та творчі керівники, які підготували переможців та учасників отримають подяки управління освіти, молоді та спорту:

Касян Ірина Миколаївна, викладач спецтехнологій Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів;

Козубенко Тетяна Михайлівна, керівник літературного гуртка школи №2;

Собко Любов Миколаївна, вчитель школи №11.

Також, за участь в онлайн-фотоконкурсі будуть відзначені подяками управління освіти, молоді та спорту учні школи №11: Маринчук Олексій, Грамчук Олександр, Заболотна Мілана. Їх роботи розглядали поза конкурсом, так як вони не відповідали віковим категоріям, зазначеним у Положенні, інформує відділ молоді та спорту.

Популярні теми

01.07.2020, 11:54
КОНКУРС НА СИМОНЕНКІВСЬКУ ПРЕМІЮ 2020 РОКУ СТАРТУВАВ
03.07.2020, 11:30
Синоптики попереджають про спеку на Черкащині
03.07.2020, 11:28
Пункти габаритно-вагового контролю працюють цілодобово вже в 7 областях
03.07.2020, 11:23
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ НАРАХУВАННЯ ШТРАФІВ І ПЕНІ ЗА КРЕДИТАМИ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]