Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Смілянщині створили навчально-практичний центр із металообробки

У Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів відбулося відкриття навчально-практичного центру з металообробки за професією «Верстатник широкого профілю».

На базі НПЦ буде здійснюватися підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників за новітніми технологіями із застосуванням сучасних верстатів, матеріалів та обладнання. У межах заходу присутні ознайомилися з обладнанням новоствореного навчально-практичного центру, на якому учні провели показові роботи.

Головною метою діяльності навчально-практичного центру з металоообробки за професією «Верстатник широкого профілю» є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій, установ, упровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, здійснення шляхом співробітництва й взаємодії постійного зв’язку між підприємствами та іншими закладами професійної (професійно-технічної) освіти, з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання за професією «Верстатник широкого профілю».

Створення Навчально-практичного центру дає можливість надавати такі види освітніх послуг: первинну професійну підготовку учнів закладу на сучасному обладнанні; короткострокові курси навчання (професійно-технічне навчання, перепідготовка) за інноваційними технологіями машинобудівної галузі; стажування (підвищення кваліфікації) викладачів і майстрів виробничого навчання області та України; проведення майстер-класів для педагогічних працівників та спеціалістів підприємств машинобудівної галузі регіону. Про це повідомили в Департаменті освіти і  науки Черкаської ОДА.

Популярні теми

23.01.2020, 09:27
ОГОЛОШУЄСЯ АУКЦІОН З ОРЕНДИ ЗЕМЛІ
16.01.2020, 13:38
ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ (ВІДЕО)
16.01.2020, 13:35
У РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ПЛАНУЮТЬ ВСТАНОВИТИ ТОМОГРАФ (ВІДЕО)
16.01.2020, 09:28
Що робити роботодавцю при вивільненні працівників?

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]