Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Працівники ПрАТ «Смілянське АПТ 17128» отримали допомогу із часткового безробіття під час карантину.
Наталя Попович – головний економіст підприємства. Вона готувала необхідний для отримання допомоги пакет документів. Жінка розповідає: «Через карантин діяльність підприємства була зупинена. 117 працівників залишилися без роботи під час пандемії. Тому зразу при прийнятті ст.47.1 Закону України «Про зайнятість населення» терміново почали збирати документи. 04 травня 2020 року з Смілянським міськрайонним  центром зайнятості був укладений  договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину . За квітень-травень кошти своєчасно були виплачені.
             З 01 червня підприємство частково поновило свою діяльність , але в зв’язку з обмеженням обсягів перевезень 17 осіб залишилося отримувачами допомоги.  Коли закінчиться карантин і ми повністю відновимо діяльність, у нас будуть вакансії для водіїв.»
             Майже 40 років, як ПрАТ «Смілянське АПТ 17128» очолює Петро Даценко: «Я вважаю, що ми отримали цю допомогу, тому що вчасно і в повній мірі сплачуємо податки, офіційно оформлюємо на роботу всіх працівників. Ми дякуємо Тетяні Сумській – директору центру зайнятості, Ользі Дар’євій – начальниці відділу взаємодії з роботодавцями та Юлії Осиці – заступниці начальника відділу взаємодії з роботодавцями за оперативне інформування та допомогу у підготовці пакету документів. Ми розуміємо, що під час пандемії до Вас звертається багато підприємців. Але Вам навіть у таких стресових умовах вдається зберігати спокій та стійкість. Дякуємо за Ваш професіоналізм.»

Довідково: ПрАТ «Смілянське АПТ 17128» засноване в 1956 році. Розквіт діяльності припадав на 80-ті роки. Тоді перевозили пасажирів містом, приміським та міжміським сполученням. Петро Даценко працевлаштувався водієм у 1970 році, згодом став механіком, пізніше – головним механіком, а з 1981 року очолює підприємство.

З центром зайнятості ПрАТ «Смілянське АПТ 17128» співпрацює з 1999 року.


 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]