Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Пряма мова. Роман Боднар про акції протесту в області, ситуацію із ОТГ та про ремонт доріг категорії “Т”

Друзі, коротко про ситуацію щодо об‘єднання громад, про ремонт доріг категорії «Т» та протестні акції, які все більше стають схожими на політичні і нагадують про наближення виборів.

– Щодо протесту бузівчан:

Я виїжджав до жителів сіл Бузівки та Соколівки, які перекрили дорогу в Жашківському районі та спілкувався з громадою. Разом із народним депутатом Сергієм Нагорняком намагалися знайти компроміс. На останній стадії переговорів, яка відбулася вже ввечері дійшли згоди та ухвалили рішення об’єднатися із Жашківською ОТГ. Я вітаю обидві сторони конфлікту із цим рішенням!

– Про акцію протесту в Смілі, де вимагають створити окремий Смілянський район.

Наголошую: розподіл на райони впливає лише на компетенцію форм роботи органів державної влади! Це не стосується ОТГ, сомоврядування чи якості послуг. Обласна адміністрація мала лише дорадчий орган. Цей протест немає ніякого сенсу. Я пов’язую це лише із бажанням проявити політичну активність.

– Наступне питання – територіальна дорога Катеринопіль-Звенигородка.

Був там особисто. Дорога дійсно в поганому стані. І ми будемо її ремонтувати. Вкотре говорю, що цього року ми робимо більше державних доріг, ніж сумарно за попередні 10 років. Це факт. Останній транш – майже 2,5 мільярда – якраз використовується для замовлення проектно-кошторисної документації для ремонту доріг категорії “Т” і на експлуатаційне утримання.

Проговорював це питання із керівником САД в Черкаській області Юрієм Журавльовим: чекаємо заствердження паспорта програми. Він не може без цього використати кошти. Тому давайте наберемося терпіння і почекаємо ще два тижні. Не використовуйте проблеми для політиканства та політичного піару. Якщо ви думаєте, що перекриттям дороги ви можете натиснути на голову ОДА – помиляєтеся.

Моє ставлення до протестних акцій загалом та методу перекриття доріг.

Я поважаю право громадян на протест. Поважаю законний (!) алгоритм протесту. Я не боюся спілкуватися із людьми і виходжу до протестувальників, приймаю до уваги зауваження. Але я категорично відкидаю тиск і шантаж. Демократія – це не свавілля. Наші права закінчуються там, де починаються права інших людей. Інші люди не мають бути заручниками перекриття доріг тощо.

Я готовий до комунікації, завжди готовий вислухати, не боюся висловлювати позицію чи визнавати свої помилки!
 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]