Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок». Костянтинівська школа І-ІІІ ст. має найвищий середній бал серед усіх шкіл Черкаської області
Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України. Смілянський район та м. Сміла продемонстрували високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися близько 2 тисяч учнів регіону, а всього учасників Черкаської області – 28 тисяч.
 

Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. має найвищий середній бал (91.84) серед усіх шкіл Черкаської області. До того ж, цікавий факт: у районі найвищих результатів у конкурсі досягли учениці та учні з іменами Софія та Артем, а по Україні «найрозумнішими» є Дем’ян та Євангеліна. 

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, середній бал району складає 65.3 бали, а найактивнішою  освітянкою є Хроменко Ирина з Березняківської ЗОШ, яка залучила 723 учні до всеукраїнського змагання! Трохи поступаються місцями, проте також славляться своєю активністю, такі учительки як Мазур Наталья (Школа № 12), Фоміна Віра (Смілянська ЗОШ №1) та Ірина Сторчак (Попівська ЗОШ).

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

 

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи міста Сміла: 

1.                 Школа №3-колегіум

2.                 ЗОШ № 11

3.                 Школа №4

 

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й смілянські школярі 21 століття.

Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок»

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]