Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянській дитячо-юнацькій спортивній школі "Олімп" вручений сертифікат на отримання 20 000 гривень для придбання спортивного інвентарю
10 квітня 2019 року, на обласній колегії з питань спорту, за рейтинговими підсумками роботи у 2018 році шести найкращим спортивним школам Черкаської області були вручені грошові сертифікати.

 Смілянській дитячо-юнацькій спортивній школі "Олімп" від голови Черкаської ОДА - Олександра Вельбівця був вручений сертифікат на отримання 20 000 гривень для придбання спортивного інвентарю, обладнання та спортивної форми.
 

Отриманий сертифікат - це результат спільної та злагодженої роботи керівництва та тренерсько-викладацького складу закладу щодо розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту, що культивуються у ДЮСШ "Олімп".

Хочеться подякувати Незнановій Н.О., начальнику управління совіти, молоді та спорту, Маслюк Н.С., начальнику відділу молоді та спорту, депутатам Смілянської міської ради за виділення коштів для участі спортсменів у змаганнях та придбання, вкрай необхідного, спортивного обладнання та інвентарю.

Особливою подякою хочеться відзначити секретаря міської ради Федоренка В.А. та меценатів і спонсорів за підтримку та сприяння розвитку дитячо-юнацького спорту в нашому місті та надання посильної фінансової допомоги юним спортсменам.


Вячеслав Коломієць

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]