Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Ташлицькі депутати заявили, що беруть паузу, аби подумати і остаточно визначитися з приєднанням до Ротмістрівської ОТГ
Днями у Ташлику, громада села та сільські депутати, вели мову про приєднання до Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.

 Більшість виступаючих говорили про необхідність такого кроку, деякі не приховували того, що вони вагаються.

На зібранні виступила Олена Ковальська, головний спеціаліст департаменту регіонального розвитку ОДА, котра роз’яснила присутнім шляхи, які пройдені в області з приводу об'єднання територіальних громад, про їхні успіхи, наголосивши на тому, що втрачають громади, які досі не визначилися з об’єднанням і вагаються у своїх діях.

 Взяв слово і голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба, який розповів про здобутки своєї громади за час існування ОТГ та поділився планами на цей рік, який є особливим, адже це перший бюджетний рік об’єднаної територіальної громади. Оскільки торік, зазначив голова, після об’єднання Ротмістрівки, Куцівки, Ковалихи та Мельниківки, у громади були різні бюджети, а вже цього року – один спільний. І, як результат, чимало зроблених добрих справ – з дорогами, освітленням, ремонтами.

Про переваги об`єднання розповів і староста Ковалихи Василь Ярута. Він зазначив, що наразі для його рідного села виділяються відчутні кошти на ремонт доріг, що до цього не робилося десятками років. При цьому він наголосив, що зміни у громадах не наступлять моментально, потрібний час, щоб люди відчули їх на своїх селах.

У свою чергу депутат районної ради Віктор Золотоверхий, який теж виступив на зборах громади у Ташлику, зосередився на болючому питанні легалізації ринку праці на селі. Оскільки, уточнив він, бюджет громади, зокрема, залежить і від податків фізичних осіб.

Говорив Віктор Борисович також і про державні землі, які нині перейшли у володіння громад і це є великим плюсом у їхньому успішному господарюванні.

На зібранні був присутній і депутат Ротмістрівської сільської ради Віктор Сліпенко, який поділився з присутніми своїми думками з приводу об’єднання та закликав громаду Ташлика до об’єднання, розповівши про переваги, які дає ОТГ.

Після зборів ташлицькі депутати заявили, що беруть паузу, аби подумати і остаточно визначитися з приєднанням до Ротмістрівської ОТГ.

Популярні теми

01.08.2018, 15:57
У Смілі службові особи привласнили майже 23 млн грн...
08.08.2018, 08:29
Сміла буде з теплом – пообіцяв жителям міста мер Олексій Цибко
08.08.2018, 08:45
НАГАДУВАННЯ! РЕМОНТ В МЕЖАХ ПЕРЕЇЗДУ!
08.08.2018, 12:36
В місті Сміла з'явилася перспектива побудови сонячної електростанції на землях площею понад 30 га

Публікації

09.06.2018, 07:05
ОЛЕКСІЙ ЦИБКО: Про прозорість влади та новий стиль керування містом
18.06.2018, 12:25
Впевнені кроки Ротмістрівської громади
02.07.2018, 09:32
Депутат облради Сергій Воронов: “Сьогодні сміляни перебувають в заручниках недолугого керівництва міста”
06.06.2018, 07:36
Невже місто не потребує сортування сміття?: Коротка і сумна історія про сортування сміття у Смілі.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]