Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Ташлицькі депутати заявили, що беруть паузу, аби подумати і остаточно визначитися з приєднанням до Ротмістрівської ОТГ
Днями у Ташлику, громада села та сільські депутати, вели мову про приєднання до Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.

 Більшість виступаючих говорили про необхідність такого кроку, деякі не приховували того, що вони вагаються.

На зібранні виступила Олена Ковальська, головний спеціаліст департаменту регіонального розвитку ОДА, котра роз’яснила присутнім шляхи, які пройдені в області з приводу об'єднання територіальних громад, про їхні успіхи, наголосивши на тому, що втрачають громади, які досі не визначилися з об’єднанням і вагаються у своїх діях.

 Взяв слово і голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба, який розповів про здобутки своєї громади за час існування ОТГ та поділився планами на цей рік, який є особливим, адже це перший бюджетний рік об’єднаної територіальної громади. Оскільки торік, зазначив голова, після об’єднання Ротмістрівки, Куцівки, Ковалихи та Мельниківки, у громади були різні бюджети, а вже цього року – один спільний. І, як результат, чимало зроблених добрих справ – з дорогами, освітленням, ремонтами.

Про переваги об`єднання розповів і староста Ковалихи Василь Ярута. Він зазначив, що наразі для його рідного села виділяються відчутні кошти на ремонт доріг, що до цього не робилося десятками років. При цьому він наголосив, що зміни у громадах не наступлять моментально, потрібний час, щоб люди відчули їх на своїх селах.

У свою чергу депутат районної ради Віктор Золотоверхий, який теж виступив на зборах громади у Ташлику, зосередився на болючому питанні легалізації ринку праці на селі. Оскільки, уточнив він, бюджет громади, зокрема, залежить і від податків фізичних осіб.

Говорив Віктор Борисович також і про державні землі, які нині перейшли у володіння громад і це є великим плюсом у їхньому успішному господарюванні.

На зібранні був присутній і депутат Ротмістрівської сільської ради Віктор Сліпенко, який поділився з присутніми своїми думками з приводу об’єднання та закликав громаду Ташлика до об’єднання, розповівши про переваги, які дає ОТГ.

Після зборів ташлицькі депутати заявили, що беруть паузу, аби подумати і остаточно визначитися з приєднанням до Ротмістрівської ОТГ.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]