Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОДА ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ПАТ “ЧЕРКАСИГАЗ”
27 квітня у малій залі Будинку рад відбулася зустріч із заступником голови Черкаської облдержадміністрації Сергієм Овчаренком та представниками ПАТ «Черкасигаз». На зустріч були запрошені депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств, газового господарства.

 Метою зустрічі було питання підготовки до нового опалювального сезону 2018-2019 років, знайти конструктивні пропозиції щодо вирішення проблемних питань та своєчасного початку нового опалювального сезону. Заступник голови ОДА озвучив умови початку опалювального сезону, названі раніше на засіданні Міністерства регіонального розвитку та проблемні питання Сміли. Одним з таких залишається питання визначення надавача послуг з теплопостачання у січні 2018 року, не заявленою державі суми у розмірі 8 млн. грн для отримання субсидій жителям міста.

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб, члени виконкому відмітили, що проблеми виникли в тому числі у зв`язку з відсутністю переходного періоду, нав’язуванням боргів за спожитий газ, позицією ПАТ «Черкасигаз». Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прус зауважив, що необхідні документи для ПАТ «Черкасигаз» були надані ще у листопаді 2017 року, але договір ПАТ із ТОВ «СмілаЕнергоінвест» діяв до початку лютого 2018 року. Член виконкому Олег Трушкевич запропонував підписання трьохсторонної угоди між НАК «Нафтогаз», міською радою та облдержадміністрацією; депутат Анатолій Голуб – про розвязання питання тільки на рівні Кабінету Міністрів України як нестандартного проблемного питання та надання НАК «Нафтогаз» лімітів. Присутні громадські активісти нагадали про судовий процес щодо колишнього керівника ТОВ «СмілаЕнергоінвест» Андрія Карпенка та доведеною інформацією щодо розкрадання коштів у сумі біля 38 млн. грн. Своє бачення вирішення питання висловив колишній директор ТОВ «СмілаЕнергоінвест» Андрій Ляхов.

«Гарячу дискусію» у залі завершив заступник голови ОДА, запропонувавши міському голові Олексію Цибку вирішити кадрове питання щодо керівника комунального підприємства, відкинути політичну боротьбу при вирішенні економічних питань, законне врегулювання проблемних питань, в той же час завірив про особисту готовність і надалі допомогати у розв’язанні проблем міста. Заступник голови ОДА відмітив, що після святкових днів область запропонує свої письмові рекомендації щодо виходу із даної ситуації.

 
загрузка...

Популярні теми

19.05.2018, 18:41
У ЦЕНТРІ СМІЛИ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ПРАПОР ЄВРОПИ
14.05.2018, 11:33
Про надзвичайну ситуацію у школі №8: у лікарні лишаються 18 дітей
14.05.2018, 07:26
Смілянський ДО «Комбінат «Дніпро» у першому кварталі поточного року отримав надходжень на загальну суму понад 2,2 млн. грн.
13.05.2018, 19:44
"Велике прибирання набережної Тясмину"

Публікації

20.03.2018, 06:56
РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ: ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ІЗ ЛІКАРЕМ
20.04.2018, 16:23
Неякісно відремонтував торік смілянські дороги приватний підприємець Володимир Косодрига.
02.04.2018, 09:39
Про виконком, його повноваження та пов’язані з цим міфи: спеціально для старост
21.04.2018, 09:51
Сергій Овчаренко: про вибір сімейних лікарів
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]