Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛІ ЗАВЕРШИЛИСЯ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ – КУБОК ПАМ’ЯТІ БОРИСА ГУДАРЕНКА

18 грудня у Смілі відбувся традиційний Кубок пам’яті Б.М.Гударенка та його соратників. Це традиційні змагання. Нині у спортзалі школи №7 змагались місцеві команди з баскетболу із шкіл №№ 1, 7, гімназії та команда та “Ассоль-2”.

Спортсменів привітала начальник відділу молоді та спорту Валентина Зборівська. Баскетболісти згадали не тільки родоначальника смілянського баскетболу Бориса Гударенка, а й тренерів,які допомагали розвивати і підтримувати цей олімпійський ігровий вид спорту – Віталія Сушка, Олексія Гриценка, Миколу Олександроваи та Сергія Мамонтова.

– Спортсмени згадали і про Миколу Тюміна, який зараз на заслуженому відпочинку, а в 2002 році здобув для Сміли баскетбольне “золото” обласної Спартакіади школярів і започаткував вуличний баскетбол у Смілі, розповів тренер гуртка з баскетболу Іван Петренко.

Команди розіграли Кубок за системою “плей-офф”. Перша гра відбулася між шкільними командами школи №1 та гімназії. Врешті, гімназисти “вирвали” у суперників 6 очок до фінального свистка.

У матчі команд школи №7 та “Ассоль-2”, школярі поступилися з рахунком 76:44.

У фіналі Кубку зустрілися команди гімназії та “Ассоль-2”. Очікувано, досвідчені баскетболісти, діючі Чемпіони Аматорської ліги, “Ассоль-2” перемогли із великим відривом в очках. Фінал завершився із рахунком 94:21.

Також, відбувся конкурс на кращого снайпера. Ним став студент СКХТ Євгеній Арсеєнко, який також став найрезультативнішим гравцем змагань та отримв кубок МVP.

Команди-переможці отримали кубки та медалі від міського відділу молоді та спорту.