Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У Смілянському коледжі харчових технологій відбулася година спілкування студентів з викладачами на тему «Мир на Землі. Ми за НАТО»
12 вересня 2017 року у коледжі відбулася година спілкування студентів з викладачами. Такі години стали вже традиційними.

 На цей раз для обговорення було обрано складну та неординарну тему: «Мир на Землі. Ми за НАТО». Вибір теми продиктований тим, що в цьому навчальному році відзначається 25-та річниця співпраці України та Північноатлантичного альянсу. Перед присутніми виступив голова комісії суспільних дисциплін Валентин Федорович Решетняк. Він звернув увагу на те, що військова загроза та міжнародний тероризм стали загрозою для існування людства. Днем раніше в Сполучених Штатах відзначалась 16-та річниця зруйнування торгівельного центру у м. Нью-Йорк. Гонка ядерних озброєнь, що почалася у 1945 році неодноразово ставила світ на межу виживання: Карибська криза, розповзання по планеті зброї масового знищення, розробка планів глобальної війни роблять проблему миру надзвичайно актуальною. Агресивність світових держав у період «холодної війни» змусило західні держави створити спільну військово-політичну організацію для захисту демократичних принципів та цінностей. На даний час створений у 1949 році альянс нараховує 29 учасників. За всі роки існування жоден із них не залишив організації.

Перед молоддю виступив і викладач історії та правознавства Олег Васильович Самко. Він наголосив на необхідності збереження територіальної цілісності нашої держави у світлі трирічних подій на Донбасі. Масштабні російсько-білоруські військові навчання «Запад-2017» привели до зростання російської військової присутності у Білорусі, що посилює потенційну загрозу для України. За цих обставин спільне навчання Збройних Сил України з підрозділами армій країн НАТО дають нашим воякам можливість оволодіти сучасними методиками ведення бою.

По перегляді відеосюжетів при обговоренні побаченого матеріалу студенти звернули увагу на активні протестні дії білоруської громадськості та на рівень підготовки і озброєності, побутові умови солдат західного альянсу, що співпрацюють з українськими партнерами.

Смілянський коледж харчових технологій

 
загрузка...

Популярні теми

14.11.2017, 17:19
На Черкащину прибула делегація Представництва ЄС в Україні
17.11.2017, 15:05
У СМІЛІ НА ХОДУ ЗАГОРІЛАСЯ ВАНТАЖІВКА
17.11.2017, 15:10
18 ЛИСТОПАДА «ВІКНО» НА ЧЕРКАСЬКОМУ МОСТУ МОЖЛИВО ВІДКРИЮТЬ ІЗ ЗАТРИМКОЮ
17.11.2017, 15:13
СМІЛЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ КРАЄЗНАВЧОГО КВЕСТУ

Публікації

10.11.2017, 21:37
ЗАКОХАНА У КНИГУ
06.11.2017, 22:25
Колишній директор "Комунальника" Сергій Ананко розповів свою версію його звільнення
09.11.2017, 19:55
Ігор Іщенко: Для мене головний лікар - посада принципово безпартійна.
10.11.2017, 21:22
Пошугать Федоренка не вийшло!
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]