Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В МИСЛИВСЬКИХ УГІДДЯХ СМІЛЯНЩИНИ ПОРАХУВАЛИ ДИКИХ ТВАРИХ

Згідно з розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 19.04.2018р. “Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області” з 10 січня до 5 лютого у мисливських угіддях Черкащини провели облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області.

Загалом у зоні діяльності Смілянського лісгоспу 6 користувачів мисливських угідь. Як розповів головний мисливствознавець підприємства Костянтин Костенко, облік тварин та хутрових звірів цього року проводився при несприятливих метеорологічних умовах, зокрема при відсутності снігового покриву та температурі +1º С та +2ºС на 30% площі стації мешкання тварин (2,8 тис. га).

Були застосовані методи шумового прогону на підгодівельних майданчиках та переходах тварин до місць підгодівлі.

У мисливських угіддях лісгоспу загальною площею 8 тис. га на момент таксації спостерігалося 195 козуль, 33 кабанів, 8 лисиць, 6 єнотовидних собак, 25 борсуків і 30 куниць.

За результатами проведеної таксації буде визначено фактичну чисельність мисливських тварин та розраховано річний приріст для майбутнього встановлення лімітів їх використання, норм добування й пропускної спроможності мисливських угідь, інформують у Смілянському лісгоспі.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]