Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана вітали у Смілянському відділі Пенсійного фонду та центрі соціального обслуговування
1 жовтня цього року дві організації, які опікуються пенсіонерами і знаходяться в одному приміщенні – Смілянський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району, привітно зустрічали відвідувачів цих установ.

 На вишитому рушнику за доброю українською традицією пенсіонерам було запропоновано пригощатися запашними пиріжками, соком та компотом. А в цей час з екрану, встановленого в залі очікування, керівники Олена Константюк та Галина Кравченко вітали всіх ветеранів, які цього дня завітали до установ, з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана.

Вони дякували ветеранам за їх трудовий подвиг, за багаторічний досвід, яким вони щедро діляться з молодим поколінням, за вічні цінності, хранителями і носіями яких вони є. а ще побажали людям поважного віку міцного здоров’я, вічної молодості, мирного безхмарного неба, сил і наснаги й ще довго дарувати тепло, віру, надію, любов і мудрість. А також пообіцяли, що їх колективи й надалі будуть оточувати їх увагою і піклуванням, дбати про їх затишну старість і активне довголіття.

 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]