Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ – ГОЛОВНА МЕТА», – ВІКТОР КАРПЕНКО ПРО ПЕРЕВІРКИ ЯКОСТІ ХАРЧУВАННЯ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Безперешкодно перевіряти якість харчування у дошкільних і шкільних закладах ініціює Держпродспоживчслужба області. Попередні механізми з упровадження таких заходів на Черкащині обговорили на нараді під головуванням заступника очільника області Віктора Карпенка, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Розпочали підготовчу роботу до цього процесу в Держпродспоживчслужбі області декілька місяців тому. До того служба проводила планові перевірки. Завдяки упроваджуваній установою превентивній роботі, в області за останні два роки вдалося уникнути спалахів отруєнь у дошкільних і шкільних навчальних закладах.

Готові підтримати ініціативу служби такого з інспектування НЗ на обласному рівні. Для цього треба напрацювати чіткий механізм дій, переконаний Віктор Карпенко. З цією метою при ОДА створять відповідну робочу групу.

– Для мене не зрозуміло, як можна ставити особисті підприємницькі інтереси вище за збереження здоров’я дітей, – зауважив посадовець. – Зараз питання забезпечення якості харчування у навчальних закладах – серед головних. Вже завтра відбудеться всеукраїнська нарада під головуванням Прем’єр-міністра України. Також здоров’я та харчування дітей – питання номер один для Першої леді Олени Зеленської. Зрештою, ми всі розуміємо його важливість, адже самі виховуємо дітей. Звісно, матимемо супротив у цій роботі, адже дехто не проти збагатитися на дитячому харчуванні. Тому треба напрацювати такий механізм, який би став дієвим засобом забезпечення якісного харчування в школах.

Популярні теми

20.11.2019, 14:13
На Черкащині призначили очільника нової судової структури
13.11.2019, 19:35
Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок». Костянтинівська школа І-ІІІ ст. має найвищий середній бал серед усіх шкіл Черкаської області
13.11.2019, 13:31
ЗА НЕВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР ПІДПРИЄМЦЯМ ЗАГРОЖУЮТЬ ШТРАФИ ДО 125 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
13.11.2019, 13:29
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]