Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В Україні загальна протяжність доріг - 430 тис. км. З них 170 тис. км загального користування та 260 тис. км комунальних доріг.
Читати далі...
Українська влада взяла на себе зобов'язання провести пенсійну реформу, створити ринок землі і скоротити частку держави в банківському секторі
Читати далі...
Якщо чергове подорожчання електроенергії не можна скасувати, значить, можна скоротити споживання електрики, адже заощаджене - це зароблене.
Читати далі...
Тема комунальних тарифів і субсидій не сходить з перших шпальт національних ЗМІ. Однак така популярність не пройшла безслідно і породила деякі стійкі міфи, пов'язані з процесом отримання державних пільг.
Читати далі...
Останнім часом до поліції все частіше надходять повідомлення від громадян про заволодіння зловмисниками їхніми грошима шахрайським шляхом.
Читати далі...
Василь Шкляр – сучасний український письменник, журналіст, родом із Черкаської області. Автор більше десяти прозових книжок, серед яких найвідоміші: «Ключ» (1999), «Елементал» (2001), «Кров кажана» (2003) а також бестселлера «Залишенець.Чорний ворон». Він висловився щодо законопроекту "Про державну мову".
Читати далі...
Фейнман прийшов до формули навчання, яка дозволила йому розуміти речі краще за інших
Читати далі...
Ставка податку збільшилася пропорційно зростанню мінімальної зарплати - платити доведеться більше.
Читати далі...
Смілянська міська та районна організації Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» не могли залишитись осторонь такого важливого питання для мешканців нашого міста, як розподіл госпітальних округів.
Читати далі...
В Україні ввели податок на транспорт, причому їх аж чотири – новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.
Читати далі...
Опалення шкіл Смілянського району – стратегічно важливе питання, особливо з огляду на проблеми з газопостачанням. На сьогодні опалювати школи газом (особливо великі) проблематично і не ефективно. Ціна на газ постійно зростає, ліміти для шкіл зменшуються, а застаріле газове обладнання потребує заміни.
Читати далі...
После законодательных изменений в трудовом законодательстве, в том числе и новых размеров штрафов, предприниматели столкнулись с мошенническими проверками якобы от имени Гоструда.
Читати далі...
« 1 2 ... 8 9 10 11 »