Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Останнім часом до поліції все частіше надходять повідомлення від громадян про заволодіння зловмисниками їхніми грошима шахрайським шляхом.
Читати далі...
Василь Шкляр – сучасний український письменник, журналіст, родом із Черкаської області. Автор більше десяти прозових книжок, серед яких найвідоміші: «Ключ» (1999), «Елементал» (2001), «Кров кажана» (2003) а також бестселлера «Залишенець.Чорний ворон». Він висловився щодо законопроекту "Про державну мову".
Читати далі...
Фейнман прийшов до формули навчання, яка дозволила йому розуміти речі краще за інших
Читати далі...
Ставка податку збільшилася пропорційно зростанню мінімальної зарплати - платити доведеться більше.
Читати далі...
Смілянська міська та районна організації Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» не могли залишитись осторонь такого важливого питання для мешканців нашого міста, як розподіл госпітальних округів.
Читати далі...
В Україні ввели податок на транспорт, причому їх аж чотири – новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.
Читати далі...
Опалення шкіл Смілянського району – стратегічно важливе питання, особливо з огляду на проблеми з газопостачанням. На сьогодні опалювати школи газом (особливо великі) проблематично і не ефективно. Ціна на газ постійно зростає, ліміти для шкіл зменшуються, а застаріле газове обладнання потребує заміни.
Читати далі...
После законодательных изменений в трудовом законодательстве, в том числе и новых размеров штрафов, предприниматели столкнулись с мошенническими проверками якобы от имени Гоструда.
Читати далі...
"Сьогодні ми не просто передаємо владу від однієї адміністрації іншій - ми забираємо владу у Вашингтону, округ Колумбія і повертаємо її назад, вам! - американському народу.
Читати далі...
Реформа первинної медицини обіцяє позбавити нас такого явища як черги у поліклініках
Читати далі...
Большинство из нас имеют привычку легкомысленно тратить деньги. Эта статья не о тех редких случаях, когда человек бежит брать в кредит вещь, которую не может себе позволить купить сразу, здесь будет идти речь об обычной трате денег.
Читати далі...
С 2017 года работодателей Украины, которые несправедливо относятся к своим сотрудникам, ждут серьезные неприятности. Власти ужесточили наказания за жадность: теперь хитрому руководству придется сильно раскошелиться или даже сесть в тюрьму.
Читати далі...
 
До весни зарплати виростуть, але ось гривня подешевшає
Читати далі...
« 1 2 ... 8 9 10 11 »