Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Фейнман прийшов до формули навчання, яка дозволила йому розуміти речі краще за інших
Читати далі...
Ставка податку збільшилася пропорційно зростанню мінімальної зарплати - платити доведеться більше.
Читати далі...
Смілянська міська та районна організації Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» не могли залишитись осторонь такого важливого питання для мешканців нашого міста, як розподіл госпітальних округів.
Читати далі...
В Україні ввели податок на транспорт, причому їх аж чотири – новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.
Читати далі...
Опалення шкіл Смілянського району – стратегічно важливе питання, особливо з огляду на проблеми з газопостачанням. На сьогодні опалювати школи газом (особливо великі) проблематично і не ефективно. Ціна на газ постійно зростає, ліміти для шкіл зменшуються, а застаріле газове обладнання потребує заміни.
Читати далі...
После законодательных изменений в трудовом законодательстве, в том числе и новых размеров штрафов, предприниматели столкнулись с мошенническими проверками якобы от имени Гоструда.
Читати далі...
"Сьогодні ми не просто передаємо владу від однієї адміністрації іншій - ми забираємо владу у Вашингтону, округ Колумбія і повертаємо її назад, вам! - американському народу.
Читати далі...
Реформа первинної медицини обіцяє позбавити нас такого явища як черги у поліклініках
Читати далі...
Большинство из нас имеют привычку легкомысленно тратить деньги. Эта статья не о тех редких случаях, когда человек бежит брать в кредит вещь, которую не может себе позволить купить сразу, здесь будет идти речь об обычной трате денег.
Читати далі...
С 2017 года работодателей Украины, которые несправедливо относятся к своим сотрудникам, ждут серьезные неприятности. Власти ужесточили наказания за жадность: теперь хитрому руководству придется сильно раскошелиться или даже сесть в тюрьму.
Читати далі...
 
До весни зарплати виростуть, але ось гривня подешевшає
Читати далі...
Використання цифрових технологій – ознака сучасного шкільного навчання. На сьогодні доступ до інтернет - мережі має кожна сільська школа нашого району. Проте якість інтернету не скрізь дозволяє ефективно застосовувати інноваційні технології у навчальному процесі.
Пише 
начальник відділу освіти Смілянської РДА  ІРИНА ХРОМЕНКО в виданні SMILA-UA
Читати далі...
Парламент у змінах до держбюджету на 2017 рік, серед іншого, пропонує підвищити акцизи на алкоголь. Наскільки зростуть податки та ціни на алкогольну продукцію – читайте в сайті матеріалу "24".
Читати далі...
« 1 2 ... 9 10 11 12 »