Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Біля храму "Різдва Пресвятої Богородиці" в селі Куцівка, що на Черкащині, вперше на центральній і східній Україні і в православних парафіях цих регіонів силами жителів села Куцівки і спонсорській допомозі християн західного обряду Львівщини, зокрема села Страдчу була освячена священником цього храму Василем і священниками української православної церкви сусідніх сіл і міста Сміла і Черкас Хресна дорога, що є копією Єрусалимської хресної мученицької дороги Ісуса Христа на Голгофу.
Читати далі...
23-25 березня 2017 року на базі Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького відбулася II Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття».
Читати далі...
Інфекційне захворювання, викликане ротавірусами є найбільш частою причиною діареї у дітей.
Читати далі...
Дарчий договір повинен бути оформлений у письмовій формі та засвідчений нотаріально.
Читати далі...
Спадкоємцям спростили сплату податку, а ось одержувачам подарунків все ще доведеться ділитися з державою.
Читати далі...
В Україні загальна протяжність доріг - 430 тис. км. З них 170 тис. км загального користування та 260 тис. км комунальних доріг.
Читати далі...
Українська влада взяла на себе зобов'язання провести пенсійну реформу, створити ринок землі і скоротити частку держави в банківському секторі
Читати далі...
Якщо чергове подорожчання електроенергії не можна скасувати, значить, можна скоротити споживання електрики, адже заощаджене - це зароблене.
Читати далі...
Тема комунальних тарифів і субсидій не сходить з перших шпальт національних ЗМІ. Однак така популярність не пройшла безслідно і породила деякі стійкі міфи, пов'язані з процесом отримання державних пільг.
Читати далі...
Останнім часом до поліції все частіше надходять повідомлення від громадян про заволодіння зловмисниками їхніми грошима шахрайським шляхом.
Читати далі...
Василь Шкляр – сучасний український письменник, журналіст, родом із Черкаської області. Автор більше десяти прозових книжок, серед яких найвідоміші: «Ключ» (1999), «Елементал» (2001), «Кров кажана» (2003) а також бестселлера «Залишенець.Чорний ворон». Він висловився щодо законопроекту "Про державну мову".
Читати далі...
Фейнман прийшов до формули навчання, яка дозволила йому розуміти речі краще за інших
Читати далі...
Ставка податку збільшилася пропорційно зростанню мінімальної зарплати - платити доведеться більше.
Читати далі...
« 1 2 ... 7 8 9 10 »