Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
25 травня у Макіївській сільській бібліотеці відбувся день творчої ініціативи бібліотечних працівників району на тему «Сільська бібліотека – інформаційно-культурний центр місцевої громади».
Читати далі...
18 травня у всьому світі відзначають День музеїв.
З нагоди цієї події відбулися святкові заходи в Смілянському краєзнавчому музеї, який в грудні цього року відзначатиме 50-річний ювілей.
Читати далі...
У третю суботу травня в Україні святкують День науки. А святкувати є що! Кожного року науковці з України створюють близько 15 тисяч винаходів!
Читати далі...
З 3 по 5 травня у Смілі було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Програма змагань була дуже насиченою і включала чимало конкурсів.
Читати далі...
Ротмістрівська дитяча музична школа багата талантами. Так, нещодавно, учні музичної школи філії Балаклея – Симоненко Анастасія та Кушнір Марина, учні викладача Інни Бєлостоцької, відвідали столицю місто Київ – прийняли участь у XIV Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна»...
Читати далі...
У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу...
Читати далі...
«Хотят ли русские войны, спросите вы у тишины?..» Хотят! – ответят вам степь Донецкая, шахта Луганская, здравница Крымская. Хотят!
Читати далі...
Чому учасник бойових дій – член гараж­но-будівельного кооперативу повинен сплачувати земельний податок? Може, у даному випадку є пільга кооперативу зі сплати земельного податку?
Читати далі...
11 квітня в Смілянській загальноосвітній школі – колегіумі № 3 пройшов "День цивільного захисту". Його організаторами виступили педагогічний колектив начального закладу, Смілянський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області, військові, представники Смілянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області, медична та комунальна служби.
Читати далі...
Біля храму "Різдва Пресвятої Богородиці" в селі Куцівка, що на Черкащині, вперше на центральній і східній Україні і в православних парафіях цих регіонів силами жителів села Куцівки і спонсорській допомозі християн західного обряду Львівщини, зокрема села Страдчу була освячена священником цього храму Василем і священниками української православної церкви сусідніх сіл і міста Сміла і Черкас Хресна дорога, що є копією Єрусалимської хресної мученицької дороги Ісуса Христа на Голгофу.
Читати далі...
23-25 березня 2017 року на базі Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького відбулася II Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття».
Читати далі...
Інфекційне захворювання, викликане ротавірусами є найбільш частою причиною діареї у дітей.
Читати далі...
Дарчий договір повинен бути оформлений у письмовій формі та засвідчений нотаріально.
Читати далі...
Спадкоємцям спростили сплату податку, а ось одержувачам подарунків все ще доведеться ділитися з державою.
Читати далі...
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »