Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу...
Читати далі...
«Хотят ли русские войны, спросите вы у тишины?..» Хотят! – ответят вам степь Донецкая, шахта Луганская, здравница Крымская. Хотят!
Читати далі...
Чому учасник бойових дій – член гараж­но-будівельного кооперативу повинен сплачувати земельний податок? Може, у даному випадку є пільга кооперативу зі сплати земельного податку?
Читати далі...
11 квітня в Смілянській загальноосвітній школі – колегіумі № 3 пройшов "День цивільного захисту". Його організаторами виступили педагогічний колектив начального закладу, Смілянський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області, військові, представники Смілянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області, медична та комунальна служби.
Читати далі...
Біля храму "Різдва Пресвятої Богородиці" в селі Куцівка, що на Черкащині, вперше на центральній і східній Україні і в православних парафіях цих регіонів силами жителів села Куцівки і спонсорській допомозі християн західного обряду Львівщини, зокрема села Страдчу була освячена священником цього храму Василем і священниками української православної церкви сусідніх сіл і міста Сміла і Черкас Хресна дорога, що є копією Єрусалимської хресної мученицької дороги Ісуса Христа на Голгофу.
Читати далі...
23-25 березня 2017 року на базі Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького відбулася II Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття».
Читати далі...
Інфекційне захворювання, викликане ротавірусами є найбільш частою причиною діареї у дітей.
Читати далі...
Дарчий договір повинен бути оформлений у письмовій формі та засвідчений нотаріально.
Читати далі...
Спадкоємцям спростили сплату податку, а ось одержувачам подарунків все ще доведеться ділитися з державою.
Читати далі...
В Україні загальна протяжність доріг - 430 тис. км. З них 170 тис. км загального користування та 260 тис. км комунальних доріг.
Читати далі...
Українська влада взяла на себе зобов'язання провести пенсійну реформу, створити ринок землі і скоротити частку держави в банківському секторі
Читати далі...
Якщо чергове подорожчання електроенергії не можна скасувати, значить, можна скоротити споживання електрики, адже заощаджене - це зароблене.
Читати далі...
Тема комунальних тарифів і субсидій не сходить з перших шпальт національних ЗМІ. Однак така популярність не пройшла безслідно і породила деякі стійкі міфи, пов'язані з процесом отримання державних пільг.
Читати далі...
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »