Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Чиновники отримають право порушувати права людей - Корнацький
  • Категория:
  • Автор:
    Аркадій Корнацький
  • Рейтинг:
    0.0/0
Народний депутат Аркадій КорнацькийУкраїнські чиновники, які працюють у сфері земельних правовідносин, зможуть проводити консолідацію - об'єднувати землі і переставляти паї селян туди, куди їм вигідно. Таким чином порушать права людей. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект №5535 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

 Про це Gazeta.ua заявив народний депутат Аркадій Корнацький, автор альтернативного законопроекту №5535-1 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

 "Консолідація – порушення прав людини, - каже народний депутат. - Законопроект №5535 дає правовий важіль чиновнику переставляти земельний пай селянина туди, куди йому хочеться, не питаючи власника.

Аркадій Корнацький переконаний, що закінчення земельної реформи звело нанівець всі її починання.

"На початку реформи вирішили зробити масового фермера, - пояснює народний депутат. - Для цього вирішили порвати на шматки великі українські поля. 25 років створювали масового фермера, нічого не вийшло. Поля майже порвали камеральним способом. Тобто, відповідно до проектів. А тепер хочуть зібрати докупи. До того ж не відповідно до ринкових правил чи Цивільного кодексу. Ті якраз дають можливість робити це законно: домовляйся, знаходь спільну мову, доплачуй за обмін і об'єднуй.
Уявіть, якби поля таки поділили на клітинки по 3-4 гектари. Поставили межові знаки, забили товсті металеві кілки з прапорами. Як це можна було б обробляти? Зараз на поле заходить широкозахватна техніка, швидко обробляє і - чекаємо дощу. А як техніка обробить поле, коли там забиті тисячі кілків? Більш дебільних рішень знайти важко. Так от тепер вони хочуть консолідувати те, що ще не порвано. Робити консолідацію без згоди власника - ще шкідливіше рішення. Тобто знову селянин – ніхто, бидло. З яким можна чинити так, як хочеться. А захочеться двом особам – чиновнику і крупному землевласнику. Вони спільну мову знаходять швидко".


 

Читайте також

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]