Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Іншого варіанта немає», – очільник області про опалювальний сезон у Смілі
  • Категория:
  • Автор:
    Прес-центр ОДА
  • Рейтинг:
    0.0/0

Діяти рішуче й ухвалювати управлінські рішення, щоби сміляни були з теплом, закликав очільник області місцеву владу. Про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді в ОДА.
 Як пояснив обласний керманич, опалювальний сезон у Смілі знову під загрозою зриву. Проблеми з місцевим теплопостачальним підприємством – ТОВ «Сміла Енергоінвест».

– Ще з весни ми неодноразово переконували міську владу Сміли приділити належну увагу цьому питанню, не тягнути до нового опалювального сезону, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Бо воно в компетенції саме органів місцевого самоврядування. На минулому тижні я зініціював зустріч на рівні НАК «Нафтогаз України». Там поставили умову: якщо «Сміла Енергоінвест», боржник, перерахує 25 млн грн, то отримає необхідне для старту опалювального сезону. Однак це не зароблено. І тільки зараз міською владою зроблені певні кроки щодо пошуку альтернативи – передання послуги комунальному підприємству, замість приватного. Треба діяти рішучіше – іншого варіанта немає! Якщо місто не матиме тепла – відповідальність на міській владі. Там мали б краще засвоїти урок минулого опалювального сезону, коли нам довелося втручатися і задіювати всі можливі важелі, щоби запустити котельні.

Нагадаємо, всі житлові будинки, заклади соціальної сфери та підприємства теплоенергетики області отримали потрібні паспорти й акти готовності. Запаси палива теж достатні. Рівень розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиту електричну енергію становить 98%. А за рейтингом НАК «Нафтогаз України», Черкащина перебуває у трійці лідерів за рівнем розрахунків за газ.
 

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]