Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Ларіса Ратійова: По суті розглянутих питань на засіданні Громадської ради 13.03.2018 року
  • Категория:
  • Рейтинг:
    0.0/0
 Порядок денний, що розглядався на Громадській раді 13.03.2018 року:

1) Інформація від представників міськвиконкому про хід реалізації Громадського бюджету:як і коли будуть відібрані проекти; хто відповідальний з міськвиконкому за виконання Програми «Громадського бюджету на 2018-2019 р.р», що була затверджена на сесії міської ради 22.02.2018 року;

2) На якому етапі знаходиться розробка та впровадження проекту очистки Смілянського водосховища ( перша та друга черги)? ;

3) Як використані кошти в розмірі 450 000 грн , що були виділені з державного бюджету в кінці 2017 року на цей проект по очистці водосховища за підтримки Народного депутата Рудика , Які об’єкти планується розміщувати на березі водосховища після його очистки, хто є відповідальним за виконання впровадження даних об’єктів?;

4) Інформація щодо створення на базі будівлі ліцею, що є історико-архітектурною пам’яткою музейного комплексу. На якому етапі знаходиться передача будівлі, хто та що заважає передачі, як і в які терміни це буде усуватися? Чи подані від міста Сміли пропозиції до проекту обласної « Програма розвитку туризму на 2018-2020 рр.?

5) Заслухати інформацію від директора "Смілакомунтеплоенерго" Прусса В.М. і начальника управління ЖКГ Федорова О.М. про ситуацію в місті з теплозабезпеченням та про вжиті заходи для вирішення даної проблеми. (першим було розглянуто п.5 порядку денного,так як ситуація з опаленням міста найболючіша!):

По 5 питанню порядку денного (теплозабезпечення міста) :

 ● Члени Громадської ради підтримали проект звернення до СБУ та НАБУ щодо дій по шантажуванню міста з боку НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Черкасигаз» з метою покладення на смілян боргів приватного підприємства ТОВ «Сміла Енергоінвест» в розмірі 200 млн грн, за газ ( через затягування газовиками з видачею ліцензії для КП «Смілакомунтеплоенерго»-а це подвійний тариф за газ!, та періодичними відключеннями посеред зими споживачів тепла в місті). Принято рішення запросити членів Громадської ради долучитися до написання аналогічних звернень.

● Зайва Л.Р. ( представник народного депутата Рудика С.Я.) наголосила , що: - в вихідні дні, коли відключили опалення в місті , народний депутат звертався з проханням створення оперативного штабу реагування на дану проблему до в.о. міського голови Синьогуба К.І. ; штаб створений не був і ніякої реакції на його звернення не було;

По першому питанню порядку денного (Громадський бюджет ) :

● Завідувач сектору інформаційно-аналітичної політики Головченко О.Є. надав інформацію стану впровадження програми Громадського бюджету, в т.ч. щодо участі громадських організації, яким для членства в Координаційній раді для прийняття Громадського бюджету на 2018 р. необхідно подати заяву на ім’я в.о. міського голови Синьогуба К.І. до 26.03.2018 р.. Члени Громадської ради ирішили: делегувати в члени Координаційної ради голову Громадської ради Ратійову Л.В. , яка розробляла дану програму Громадського бюджету та сприяла впровадженню її в місті.

По 2 та 3 питанню порядку денного (Водосховище):

● Зайва Л.Р. зачитала звернення народного депутат Рудика С.Я. до в.о. міського голови Синьогуба К.І: - про неправдиву інформацію , яку Синьогуб К.І. зробив в ЗМІ. Народний депутат заявив про те, що Синьогуб К.І. не звертався до нього ні письмово , ні в усній формі з приводу допомоги в сприянні виділення коштів на ремонт смілянської дамби ( два об єкти-міст та переливна гребля).

- також Рудик С.Я. в своєму зверненні до Синьогуба К.І. просить надати йому відповідь, чому зірвані строки та неподаний ні один проект ( 1 та 2 етап очистки водосховища та ремонт смілянської дамби) на розгляд Уряду? Чому на електронній платформі державного фонду регіонального розвитку та на розгляд міжвідомчої комісії з питань державних інвестицій дані проекти не надходили , хоча зі свого боку народний депутат вже двічі сприяє відділенню коштів з державного бюджету на виготовлення проектної документації для очистки водосховища (один раз 700 тис. грн. в 2015 році-проект не зроблено, другий раз 450 000 грн в грудні 2017 року-ні копійки за три місяці не освоєно!!!.)

Рудик С.Я. в кінці свого звернення до Синьогуба К.І. просить надати йому офіційну відповідь, як народному депутату про те : Де проект реконструкції смілянського водосховища? Де зареєстрували проект по дамбі? Хто нестиме відповідальність за зрив строків подачі проектів на розгляд комісій ДФРР та міжвідомчої комісії з питань державних інвестицій???

● Яценко О.М. – начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста дав інформацію по двом питанням порядку денного :

- 450 000 грн. коштів , що були надані з держбюджету в кінці грудня 2017 року на проектну документацію очистки водосховища , ще навіть не починали використовуватись , тому що договір з проектною організацією, що робила 1 етап і буде робити 2 етап, ЩЕ НЕ УКЛАЛИ!!!на сьогоднішній день. (із коментаря Яценка О.М. після засідання Громадської ради);

- Пообіцяв за 2 дні вирішити питання з коригуванням призначення по коштам ( 450 000 грн) для можливості використання частки їх на експертизу 1 етапу проекту,та замовити експертизу 1 етапу очистки водосховища і до 01.04.2018 року мати в завершеному вигляді всю необхідну документацію для початку робіт 1 етапу очищення водосховища;

- дав відповідь , що відповідального хто в подальшому буде займатися об’єктами, які планується розміщувати на березі водосховища після його очистки зараз немає.

Голова Громадської ради Ратійова Л.В. наголосила про те, що Яценку О.М. потрібно звернутися до в.о. міського голови Синьогуба К.І. щоб відповідальний за розвиток зони намиву та берегової лінії водосховища ( планування та впровадження об’єктів відпочинку та туризму ) був призначений розпорядженням, бо немає відповідального - то немає і роботи в цьому напрямку, та наголосила , що Громадська рада буде надалі контролювати , як будуть використані 450 000 грн. на проектну документацію очистки водосховища .

По четвертому питанню порядку денного (Туристичний комплекс) :

● З питання передачі будівлі ліцею з балансу управління освіти в розпорядження відділу культури для створення на його базі музейно – туристичного комплексу вирішили написати звернення до в.о. Синьогуба К.І. від Громадської ради про сприяння в передачі ліцею через рішення сесії міскої ради, та про сприяння в подальшому розвитку даного туристично-музейного комплексу ( визначення відповідальних за написання та впровадження проекту реконструкції будинку ліцею під музейно- туристичний комплекс , перенесення смілянського музею в цю будівлю , розвиток цього напрямку в місті та строки виконання всього переліченого).

Також вирішили на засідані Громадської ради:

- написати звернення - пропозицію від Громадської ради на ім’я в.о. міського голови Синьогуба К.І. про обов’язкове включення в план робіт по кожному управлінню та відділу міськвиконкому написання та подання необхідних місту проектів для участі в грантових конкурсах та на ДФРР, та про необхідність звіту за виконану дану роботу на офіційному сайті міської ради по кожному управлінню щомісяця.

З повагою, голова Громадської ради Ратійова Л.В.

 

Читайте також

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]