Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Нинішня смілянська влада демонструє неспроможність знаходити компроміси та працювати для забезпечення базових потреб смілян та життя міста
  • Категория:
  • Автор:
    Максим Сорочан
  • Рейтинг:
    0.0/0
Здавалося б, випробування, які випали на долю Сміли в сфері теплопостачання, водозабезпечення, медичної галузі, охорони довкілля тощо мали б згуртувати депутатський корпус, бути стимулом до конструктивного діалогу міського голови  з депутатами, виконавчим комітетом та його апаратом та консолідованої роботи над вирішенням невідкладних питань життя громади.

 Та, наразі, маємо ситуацію, коли місто з невирішеними клубком господарських питань стоїть на порозі опалювального сезону, а депутати в угоду власним інтересам вчергове не проводять сесію міської ради, на якій мали б вирішити нагальні питання містян.

Ще в червні, бачачи наростання політичної кризи та небажання місцевих владців йти на співпрацю один з одним, свободівці запропонували розпустити Смілянську міську раду. На бездіяльність смілянської влади з трибуни обласної ради тоді звертав увагу депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов; зараз, в жовтні, про вихід з ситуації, що скалалася в місті, шляхом розпуску місцевої ради вчергове заявив голова фракції ВО "Свобода" у Смілянській міській раді Володимир Салов.

Ставлячи інтереси містян вище за амбіції та інтриги окремих суб'єктів політичних процесів у Смілі, Смілянський міський осередок ВО "Свободи" чітко декларує свою позицію нині: Смілянська міська ради має піти на перевибори. Для інших шляхів було часу достатньо, подальше зволікання матиме непередбачувані наслідки.

У разі дострокового припинення повноважень ради позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень відповідної ради.

Відтак, за час до перевиборів міська рада та міський голова мають повернутися у правове поле та виконувати свої обов'язки.


із допису на ФБ
Максим Сорочан


 

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Популярні теми

12.11.2018, 21:30
Причина відсутності опалення в Смілі - коментар Нафтогазу
09.11.2018, 08:07
Не витримавши бездіяльністі Смілянської влади група активістів звернулася за підтримкою до народного депутата України
08.11.2018, 14:56
Непорозуміння і антагонізм між групами депутатів у Смілянській міській раді продовжується й нагнітається
08.11.2018, 14:48
Розширено перелік дотацій для фермерів та спрощено умови їхньої участі у програмах
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]