Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Селян хочуть перетворити на кріпаків - Корнацький
  • Категория:
  • Рейтинг:
    0.0/0
 В українських селян видурять землю, а їх самих перетворять на кріпаків. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект №5535 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".
 Про це Gazeta.ua заявив народний депутат Аркадій Корнацький, автор альтернативного законопроекту №5535-1 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

"Законопроект №5535 підписаний групами народних депутатів із різних фракцій і він претендує на певну відстороненість від влади. Хоч насправді він відображає позицію президента і прем'єра. Ті, хто підписав цей законопроект, його не писали. Цей законопроект написаний Держгеокадастром і представниками олігархів у профільних і міжгалузевих асоціаціях", - каже народний депутат.

Законопроект №5535 написаний земельною корупційною мафією, тільки підписаний депутатами. Буде, як обіцяє Володимир Гройсман, ще один законопроект від Кабінету міністрів України. Переконаний, що він мало чим відрізнятиметься від законопроекту 5535. Всі ті новели, яку мають у ньому бути, ми вже чули. Вони жалюгідні, сміхотворні. Полягають у тому, що земля має продаватись тільки громадянам України і не більше 200 га в одну ріки. Гора породила мишу. 16 років діє мораторій, а влада нічого нового не придумала.

Вигадали нісенітниці. По-перше, всі громадяни – окрема нісенітниця. Жодного права на придбання землі у власність громадяни України, які не є виробниками, не повинні мати. Бо якщо всі громадяни України, які не є сільгоспвиробниками, отримають право отримати землю у власність, то за пару місяців земля заросте чортополохом.


 Якщо громадянин України, який проживає у місті чи в селищі, захоче купити землю – будь ласка. Але спочатку має стати сільгоспвиробником. Зареєструвати фермерське господарство, товариство з обмеженою відповідальністю, основним видом діяльності якого буде сільськогосподарська, кооператив. Отоді матиме право придбати у власність сільськогосподарську землю. А просто перетворити землю на предмет спекуляції між усіма, хто має вільну копійку – це угробити землю і позбавити селянина можливості її купити.

Найбіднішими людьми в Україні є селяни. Будь-який житель міста багатший за селянина. Принаймні із підприємницького середовища. Селянин не зможе купити землю. Це зробить той, хто має торгове місце на ринку в райцентрі. А потім здасть землю в оренду селянину і витискатиме з нього всі соки. Селянина перетворять на кріпака".

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]