Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Віктор Овчаренко: Щодо "Енергоінвесту", або чому я підняв руку "за".
  • Категория:
  • Автор:
    Віктор Овчаренко
  • Рейтинг:
    0.0/0
  Сьогодні на теренах Facebook деякі персонажі починають лити бруд в тому числі і на мою голову за прийняте рішення на виконавчому комітеті по погодженню тарифу Енергоінвесту. Тому хочу дати пояснення чому я підняв руку за.

 Якщо уважно передивитись всі мої дії та виступи то можна зрозуміти мою позицію по відношенню до цієї компанії я рахував і продовжую так рахувати що це не порядна компанія яка вчиняє злочин проти держави і використовуючи схеми та договорняки роблять заручниками своїх величезних боргів жителів Сміли.Тому коли зявилась надія що цю компанію можна видворити з міста я активно включився в процес.

 Знаючи що наше комунальне підприємство отримало ліцензію на подачу тепла і йому потрібна підтримка щоб повернути своє майно яке ЕІ нахабно забрав і не допускав туди власника.То я не спостерігав за цим зі сторони.Ще тоді я заявляв що щупальці цієї компанії настільки потужні що потрібно домагатись щоб в нашу ситуацію втрутився премєр-міністр.І до цього потрібно залучити нашого народного депутата.Нажаль депутат зовсім відсторонився від цієї проблеми і жодних дій зі свого боку для вирішення цього питання не зробив.

 Тому на вчорашній день ми отримали патову ситуацію,коли комунальне підприємство не могло дати тепло ні по технічним причинам, ні по юридичним.Перед тим як підняти руку за я ще раз запитав у директора КП чи є надія що на протязі тижня він буде готовий запуститись що ми навіть готові вдатись до кардинальни дій в тому числі і перекритті дороги,нажаль він сказав ні. Тому іншого вибору в мене не було,,або залишити мерзнути людей ще на не визначений термін, або признати що не справились і дати тепло на цей опалювальний сезон за нашими умовами (без гарантій міської ради по боргам та контролем за їхніми рахунками).

 В виконвчий комітет мене рекомендувала громада тому якщо громада скаже що я поступив не гідно завтра я напишу заяву і вийду.

 

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]