Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«БУДЬ ЕКОЦЕНТРИЧНИМ, А НЕ ЕГОЦЕНТРИЧНИМ»
  • Категория:
  • Автор:
    Денис Крекотень
  • Рейтинг:
    0.0/0

24 червня в черкаському парку «Долина Троянд» в рамках фестивалю «ГайдаFest» відбулася презентація книги Дейва Формена «Екотаж: керівництво з радикальної природоохорони».

 Було приємно бачити на заході багато молодих людей, які цікавляться екозахистом і усвідомлюють, що хоча на перший погляд дана проблема не є гостро актуальною для українського суспільства, проте вона має глобальний і стратегічний характер. Адже нам вже варто задуматися над тим, що буде далі? Що буде з нашою державою, коли ми повернемо наші території, відновимо територіальну цілісність України, і перед нами знову питання екобезпеки. Саме питанням екологічного захисту і безпеки присвячена ця книга.
 На презентації мав слово Дмитро Кухарчук, керівник черкаського осередку Національного Корпусу, який вже досить довгий час проводить екозахисну діяльність. Дмитро наголосив присутнім про важливість безпеки ековоїнів, адже досить часто вони діють в супереч законів задля збереження нашої природи. Доповідач, апелюючи до книги Дейва Формена, розповів, що головне в актах екотажу не лише користь для природи, але й збереження власної свободи, щоб продовжувати таку благородну діяльність. Адже наразі маємо владу, яка зацікавлена лише в економічних факторах власного збагачення, та аж ніяк не екологічними питаннями, які, за великим рахунком, стосуються всієї нації. «Проте, існуємо ми, націоналісти, — зазначив Дмитро, — і ми усвідомлюємо, наскільки тема, порушена в книзі, та й взагалі тема екології є для нас актуальною». Марко Мельник, засновник видавництва, поділився з аудиторією історією створення видання «Екотажу», ініціатором якого був Назарій Кравченко. Він розповів, що кожній системі притаманна структурність та ієрархічність. Так існує чітка послідовність між окремим індивідом, нацією, расою та природою. Кожна з цих ланок потребує турботи і захисту. І природа як найбільш узагальнена чарунка вимагає чи не найбільше уваги і захисту, адже має ключовий вплив на всі елементи системи. Тому ми в жодному разі не маємо ігнорувати питання екології, які можливо ще не є такими критичними, проте при збереженні існуючих тенденцій можуть перетворитися на екологічну катастрофу.

 Таким чином, екотаж є далекоглядною і стратегічною діяльністю, і як зазначив Едвард Еббі, автор «Кодексу Ековоїна»: «Це добре для дерев, це добре для ісів, це добре для Землі, і це добре для людської душі. Справа за вами! Дійте!».


 

Читайте також

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]