Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Чи вигідно переводити авто на газ , і скільки це коштує
  • Категория:
  • Рейтинг:
    0.0/0

Обслуговувати свою автівку, не секрет, задоволення не з мало витратних. У той час, коли доходи населення падають – більшість водіїв переходять на споживання газу, як палива у своєму автомобілі. Адже він, за словами експертів, значно дешевший, ніж традиційне дизельне чи октанове пальне (бензин).

Переваги газового авто

Використання газобалонних установок в автомобілях має чимало переваг, відтак з кожним роком зростає попит на переобладнання машин й установку газового обладнання, відзначили в коментарі сайту "24" в столичному центрі установки газових систем на авто VipGaz.

Вартість газу значно менша вартості бензину, тому економія складає в середньому близько 40%. Установка газобалонного обладнання (ГБО) на авто дозволяє використовувати як паливо – і бензин, і газ. Водночас значно збільшується сумарний пробіг автомобіля з ГБО на одній заправці.

Використання газу дозволяє зменшити зношення деталей автомобіля. Разом з тим, наголошують експерти VipGaz, повне згорання газової суміші не дає накопичуватися нагару на свічках запалювання й клапанах. Крім того, використання газу, як палива – екологічніше за рахунок зниження вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах.

Як переводять авто на газ?

Майстри беруть усі необхідні речі для переобладнання машини – редуктор, газові форсунки, електроніку, трубки, фітинги, шланги, балон, запірну арматуру – й встановлюють це обладнання на авто.

Потім йде заправка газом й перевірка системи на герметичність та комп’ютерне налаштування.

Скільки часу це триває?

Переобладнання на ГБО у кожного автомобиля відбувається по своєму, але їх можливо поділити на 3 типи, кажуть фахівці. Це карбюраторні авто. Інжекторні авто. Авто з прямим впорскуванням палива.

Карбюраторні авто найпростіші – встановлення газового обладнання на авто триває не більше 2 годин. Так як там ставлять тільки газовий редуктор, шланги, балон й мультиклапан.

Інжекторні авто займають від 4 до 8 годин монтажу, бо там є газовий редуктор, форсунки, електроніка, трубки, балон й мультиклапан. Електроніку для коректної роботи автомобіля треба налаштовувати індивідуально під кожен автомобіль.

Авто з прямим упорскуванням палива, переобладнують найдовше – від 9 до 12 годин. Складність полягає в коректному налаштуванні газового комп’ютера, який має впорскувати не тільки газову суміш але й додавати бензин.

Скільки коштує?

Ціна може бути різною, все залежить від типу автомобіля й комплектації газового обладнання, яке обере власник автівки. Вартість на карбюраторні авто коливається від 6000 тисяч й до 8000 тисяч гривень.

Інжекторні автомобілі чотирьох циліндрові – від 9000 до 22000 тисяч грн, шести циліндрові – від 22500 й до 28500 тисяч грн.

Дорожче обідуться інжекторні автомобілі восьми циліндрові – від 33000 й до 36000 тисяч грн. Ціна на автомобілі з прямим впорскуванням палива чотирьох циліндрові – 24000 тисяч гривень, шести циліндрові – 36000 тисяч гривень, восьми циліндрові – 54000 тисяч гривень.

Такий "ціновий прайс" надали в столичному центрі установки газових систем на авто VipGaz.

Повна версію матеріалу читайте на  24 Канал

Читайте також

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]