Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
"День цивільного захисту" пройшов у Смілянській загальноосвітній школі – колегіумі № 3
  • Категория:
  • Автор:
    Ірина Лисенко
  • Рейтинг:
    0.0/0

Починаючи з 30-х років минулого сторіччя на території колишнього Радянського Союзу ввели в практику проведення Днів цивільної оборони. Тоді населення більше готували до захисту від зброї масового ураження. Зараз же спектр цих заходів більш розширений, адже охоплює всі сфери безпечної поведінки у непередбачуваних ситуаціях.

11 квітня в Смілянській загальноосвітній школі – колегіумі № 3 пройшов "День цивільного захисту". Його організаторами виступили педагогічний колектив начального закладу, Смілянський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області, військові, представники Смілянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області, медична та комунальна служби. Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпечної поведінки.

Розпочався захід з відкритих уроків, після чого пролунав дзвоник, який сповістив про умовну надзвичайну подію.

Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. В цей час до місця пригоди оперативно прибули задіяні у навчаннях аварійно - рятувальний автомобіль, пожежний автомобіль першої допомоги, карета невідкладної медичної допомоги та оперативний автомобіль поліції.

Найцікавішою частиною заходу для школярів став показ пожежно - рятувальної машини. Учням продемонстрували пожежно - технічне обладнання, яке мається на озброєнні рятувального автомобіля і використовується під час ліквідації наслідків пожеж та інших надзвичайних подій. Хлопчики та дівчата з великою зацікавленістю розглядали різноманітні технічні засоби та задавали багато питань з приводу роботи рятувальників. Також, кожен сміливий учень мав можливість власноруч відчути, що насправді відчуває пожежник при ліквідації пожежі. Діти мали змогу потримати в руках пожежний ствол та разом із співробітником ДСНС подати воду до осередку умовної пожежі.

Ми сподіваємось, що школярам надзвичайно сподобалася спецтехніка, і що вони з радістю увійшли в роль рятувальників. Цей захід запам’ятається дітям надовго, адже він допоміг дізнатись багато нового про професію пожежного - рятувальника, а також навчив новим правилам безпеки, - зауважила провідний інспектор Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області майор служби цивільного захисту Ірина Лисенко. 

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]