- Категория:
- Автор:Domik.ua
- Рейтинг:0.0/0
Як стало відомо порталу Сміла-Інфо при укладенні дарчого договору на нерухоме майно необхідно дотримуватися певної процедури, встановленої законом. Про це повідомляє Domik.ua.
Як зазначено у статті 719 Цивільного кодексу України, угода, яка свідчить про даруванні нерухомості, має бути оформлене у письмовій формі. Після підписання договір зобов'язаний завірити нотаріус. У разі передачі іншій особі майнових прав на нерухомість також передбачено підписання договору.
Якщо порушені стандарти, встановлені правовими нормами для даного угоди, угода може бути визнана незаконною і скасована.
Договір також визнається недійсним , якщо сторони не дотримувалися вимог запевнення, документів нотаріально. У разі встановлення даних порушень, одержувач дару зобов'язаний повернути або компенсувати вартість дарунка дарувальнику.
Як свідчить стаття 720 Цивільного кодексу України нерухоме майно, яким володіють діти, не може бути віддано в дар за бажанням їх батьків, усиновителів чи опікунів.
Згідно з нормами закону, дарчий договір на нерухомість укладається за місцем локації об'єкта нерухомого майна, або за місцем реєстрації одного з представників сторін угоди.
Одержувачу дару разом з правами на нерухомість переходить право власності на земельну ділянку, де розташований об'єкт. Така норма зазначена у статті 120 Земельного кодексу України.
Читайте також
Популярні теми
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.