Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Перемоги смілянських гімназистів на Міжнародному конкурсі шкільних медіа
  • Категория:
  • Автор:
    Світлана Остапова
  • Рейтинг:
    0.0/0
У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу.
 Це найбільша подія шкільних медіа в Україні. За 20 років в архівах накопичено понад 30 тисяч робіт 80 тисяч учнів України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Іспанії, Чехії, Росії, Білорусії, Пакистану, Єгипту, Сенегалу: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, фотознімки. Організаторами Міжнародного конкурсу шкільних медіа є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України і Коледж преси та телебачення.

За 20 років проведення Міжнародного конкурсу шкільних медіа звання кращого отримали 459 робіт активних юнкорів, п’ять разів цієї високої відзнаки було удостоєно творче об’єднання “ІДЕЯ” Смілянської гімназії ім. В.Т. Сенатора.

Більше десяти років гімназійні юнкори беруть участь у Міжнародному конкурсі шкільних медіа і щоразу стають лауреатами чи переможцями конкурсу. Цьогоріч до Миколаєва вирушила делегація творчого об’єднання “ІДЕЯ”, до складу якої увійшли вихованки старшої групи гуртка журналістики Валерія Іванова, Євгенія Маслюк, Оксана Музика.

Президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, секретар Національної спілки журналістів України Гліб Головченко під час привітання оголосив концептуальний напрям цьогорічного юнкорівського зльоту. Акцентуючи на олімпійських перемогах українських спортсменів, він закликав до перемог світового рівня на журналістському поприщі. Всіх було запрошено на відкриття фотовиставки “Олімпійські миттєвості” головного редактора газети “Николаевские новости”, голови обласної Асоціації спортивних журналістів Анатолія Білоножка.

Науково-педагогічна конференція “Україна медійна: на порозі інформаційної революції” була присвячена перетворенню засобів масової інформації на засоби масової комунікації. Тож завдання сьогоднішніх юнкорів - стати агентами змін у журналістиці, вивести її на новий, партнерський із громадськістю, рівень. Презентація он-лайн посібника для підлітків “МедіаДрайвер” відкрила нові можливості медіаосвіти.

Учасників конкурсу було запрошено до сесійної зали Миколаївської облдержадміністрації, де вони спілкувалися з заступником Міністра інформаційної політики України Дмитром Золотухіним. Відбулася зустріч юнкорів з міським головою м.Миколаєва Олександром Сєнкевичем.

Найочікуваніша подія для конкурсантів - церемонія нагородження. Хвилювання сягає апогею з кожним названим номінантом. Творче об’єднання “ІДЕЯ” нагороджене дипломами лауреатів ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінаціях:

 Радіорепортаж Оксани Музики і Валерії Іванової із заходу по вшануванню подій та видатних учасників Української революції 1917-1921 років.

 Телерепортаж Валерії Іванової про відзначення Дня українського кіно на кіностудії імені Олександра Довженка.

 Друкована газета “Дзвоник”.

Почесну грамоту секретаріату Національної спілки журналістів України (за виявлення і сприяння розвитку творчо обдарованих дітей у галузі шкільної журналістики), а також Подяку організаторів Міжнародного конкурсу шкільних медіа отримала керівник ТО “ІДЕЯ” Світлана Остапова.

Найкрутішу нагороду здобула юнкор Євгенія Маслюк за інтерв’ю на тему “Законність і правопорядок”: диплом, кубок, заохочувальні призи від організаторів конкурсу і сучасний ґаджет-планшет від керівництва Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.

Учасникам юнкорівського зльоту запам’ятаються прес-конференції, участь у прямих ефірах телекомпанії «ТАК ТV», переїзд на лімузинах і фото сесія на «червоній доріжці» під звуки оркестру, урочиста церемонія нагородження переможців із концертною програмою, екскурсія водною акваторією Миколаєва, відвідання нового тренувального залу для фехтування і знайомство з провідними спортсменами, презентація роботи кінологів та службових собак, виставка озброєння та спецтехніки поліції, екскурсія до найкращого в Україні Миколаївського зоопарку, прогулянки містом та багато іншого.

Міжнародний конкурс шкільних медіа у Миколаєві продовжує вражати, надихати, сприяти розвитку творчої особистості юнкорів України і світу.

Світлана Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ”

 Офіційний сайт Смілянської міської ради

Читайте також

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]