Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Політична ситуація на Смілянщині все більше загострюється.
  • Категория:
  • Автор:
    Олег Потапов
  • Рейтинг:
    0.0/0
Нищівного удару по своєму супернику завдав нещодавно голова Смілянської райдержадміністрації Олександр Беззубий. Несподівано у нього «прорізалися зуби», і керманич району вирішив поквитатися з головою Смілянської районної ради Володимиром Грошевим.
 Обидва керівники Смілянщини вже давно перебували у стані «холодної війни», тобто тихенько лаялися між собою. А це вирішили застосувати «гарячий варіант» – перейшли до публічних звинувачень.

Пан Грошев кілька разів привселюдно наголосив, що пан Беззубий неспроможний керувати районом та боїться спілкуватися з людьми.
У відповідь пан Беззубий заручився підтримкою свого шефа – пана нардепа Сергія Рудика та опозиційних депутатів районної ради.

Розгромний коментар щодо діяльності пана Грошева голова райдержадміністрації виклав чомусь не на офіційному сайті Смілянської РДА, а на сайті «Сміла UA», що фінансується лідером ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолієм Семиногою.

Нагадаю, що саме депутати райради від цієї політичної сили активно підтримують пана Беззубого проти пана Грошева. «…Можливо останньому вигідно створення атмосфери постійних суперечок та прирікань, при яких фактично паралізується робота виконавчої гілки влади в районі? Можливо для Володимира Грошева власні меркантильні інтереси та постійний піар є основною метою в житті, яка не залишає йому часу зайнятися своїми безпосередніми обов’язками та викроїти бодай якийсь час на служіння громаді Смілянського району…» – пише Олександр Беззубий.

Торкнувся він і захмарних зарплат голови райради та її чиновників.

«…Особливе обурення викликає манера пана Грошева спілкуватися мовою ультиматумів. Напередодні голосування щодо виділення співфінансування на ремонт доріг голова райради в ультимативній формі звернувся до мене з вимогою підписати подання щодо збільшення фонду заробітної плати райради на півмільйона гривень. Хочу наголосити, що потреба в додатковому фінансуванні виникла в зв’язку з отриманням головою райради премії та надбавки в розмірі 350% від посадового окладу, а заробітна плата окремих працівників районної ради сягає до 500%. Необхідно пояснити, що за умови, коли голова та заступник райради отримували б премію в розмірі 300%, а розмір премії та надбавки працівників апарату районної ради сягав би 150%, на кінець року економія фонду заробітної плати Смілянської районної ради складала б біля 100 тис. гривень. У разі моєї відмови підписати згадане подання Володимир Грошев запевнив, що буде блокувати всі подання райдержадміністрації і розпочав це робити з наступної позачергової сесії…».

У праведному гніві пан Беззубий дійшов до такого категоричного висновку.

«…На моє глибоке переконання людина, яка на одну шальку терезів ставить власну заробітну плату, яка за його «принциповою позицією» повинна становити не менше 35 тис. грн. в місяць (при середній зарплаті по району 3-5 тис. грн.), а на іншу – ремонт зношених доріг в Смілянському районі, проект по гемодіалізу, від якого залежить життя людей, не заслуговує на право керувати районною радою...».

Що ж, бити Грошева – так бити по-справжньому. Щоб не піднявся більше. І «беззубий» керманич Смілянщини завдає останнього удару по супернику.
«…На даний момент Смілянський район, завдяки злагодженим діям голови районної ради Володимира Грошева та підконтрольних йому депутатів, голоси яких придбані першочерговим спрямуванням бюджетних коштів району на села та установи останніх, фактично опинився на краю прірви. І ця «людина» робить усе можливе для остаточної дестабілізації ситуації в регіоні для власного задоволення власного «его» та користолюбства…».

Оскільки пан Беззубий і двох слів зв’язати не може, то хтось допоміг йому написати такий розлогий коментар обсягом із велику статтю. Мабуть, депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» постаралися. Отож, вину пана Грошева доведено, а тому потрібно якнайшвидше викинути його з владного крісла.
«…Системні зловживання посадою голови райради, гальмування з виконанням соціально-важливих екологічних програм, у сфері земельних відносин, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності у сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об’єктів в регіону, їх доведення до вкрай низького стану викликає постійно зростаючі протесті настрої серед населення, які Володимир Грошев планує використати для досягнення своїх злочинних планів. Як я бачу, на даний момент така думка виникла не лише в мене, а й у переважної більшості керівників груп та фракцій районної ради, свідченням чому є спроба зняття Володимира Грошева з займаної посади…».

Що ж, пану Грошеву ясно вказали, що його чекає в недалекому майбутньому. Однак голова райради не злякався, адже його підтримує більшість депутатів.
Як не крути, а політична ситуація на Смілянщині все більше загострюється.

І хто вийде переможцем у протистоянні між двома керманичами району – поки що важко сказати.

Автор: Олег Потапов

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]