Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Про сучасні цифрові технології в школах смілянського району
  • Категория:
  • Автор:
    ІРИНА ХРОМЕНКО
  • Рейтинг:
    0.0/0
Використання цифрових технологій – ознака сучасного шкільного навчання. На сьогодні доступ до інтернет - мережі має кожна сільська школа нашого району. Проте якість інтернету не скрізь дозволяє ефективно застосовувати інноваційні технології у навчальному процесі.
У 2016 році за рахунок бюджетних коштів забезпечено доступ до мережі інтернету в десяти школах району. Сім шкіл обслуговує «Укртелеком» (технологія ADSL), одну школу – «Інтертелеком» (технологія 3G «швидкісний мобільний інтернет»), дві школи – «Лутаком+» (оптоволоконна лінія). У решти шкіл переважно 3G Інтернет від «Інтертелеком», який оплачується з інших джерел фінансування (в основному спонсорських).
Усі без виключення школи, що використовують інтернет від «Укртелеком», незадоволені його швидкістю та стабільністю роботи. Якість 3G Інтернету від «Інтертелеком» різниться в залежності від відстані до базової станції, але в загальному підсумку також є незадовільною.
Найбільш якісним на сьогодні є інтернет від «Лутаком+», який задовольняє всі потреби шкіл за рахунок використання оптоволокна, що забезпечує значно вищу швидкість зв’язку. До цього провайдера підключені Костянтинівська та Малостаросільська школи. Незабаром до них долучаться три Балаклеївські школи.
Відділ освіти у 2017 році планує вжити низку заходів для покращення ситуації із забезпеченням якісним інтернетом шкіл району, заклавши для цього достатнє фінансування у освітянський бюджет. Це дасть нам можливість реалізовувати основні завдання шкільної освіти – здійснювати якісне навчання школярів, ефективно готувати їх до життя в інформаційному суспільстві.
scroll back to top

Читайте також

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]