Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Роботу пропонують у Смілі під час карантину та скільки можна заробляти звичайному громадянину
  • Категория:
  • Рейтинг:
    0.0/0

 
 
У Смілі, після активної фази поширення COVID-19 з роботою склалася доволі складна ситуація, але все ж таки є підприємства і компанії, які розшукують працівників.

Робота в таксі

Вимоги до кандидатів не дуже завишенні, достатньо мати водійські права та власне авто. Що стосується заробітної плати, то в місяць таким чином можна заробляти від 8 000 до 15 000 гривень.

Робота в кур'єрській службі

Сміла хоча і не велике містечко але закладів громадського харчування тут вдосталь, тож в умовах пандемії великим попитом стали користуватися служби доставки. Не дивлячись на те, що такі заклади працюють з певними обмеженнями, вони активно пропонують доставку їжі по місту а також в найближчі населені пункти. Будь яку страву можна заказати додому, а принесе її кур'єр. Як правило компанія шукає людей які мають свій транспорт, наприклад, автомобіль або скутер. Особливих вимог до працевлаштування немає, людина може буде студентом або інвалідом. В місяць в Смілі таким чином можна заробляти до 11 000 гривень.

Оператор call-центрів

Під час загострення пандемії в Смілі стали дуже необхідними оператори call-центрів, які приймають замовлення або консультують клієнтів компаній в режими он-лайн. У Смілі таких пропозицій багато. Єдина умова до працівників вміти грамотно розмовляти. Що стосується заробітку, то він складатиме від 7000 до 12 000 гривень.

Менеджер

На сьогоднішній день багато менеджерів можуть працювати віддалено, тобто сидячи вдома. В Смілі зараз можна знайти більше десяти таких пропозицій. Фахівці необхідні в галузі ІТ, на виробництві, у харчовій промисловості та для страхування. На таку роботу можуть розраховувати як студенти вишів так і ті, хто вже має досвід. Але людина обов'язково повинна мати досвід у продажах і вміти грамотно вести перемовини. Що стосується рівня заробітної плати, то він може буди від 7000 до 15000 гривень.

Касир

Особливо важливою професією стала в умовах пандемії професія касира. Як правило, потребують таких працівників супермаркети і автозаправні станції. Працевлаштовуватися можна на не повний день і без досвіду в цій сфері. На роботу може піти навіть студент, головне щоб його влаштовував графік. В місяць робітник зможе отримувати приблизно 6000-8000 гривень.

Вантажник

Супермаркети Сміли продовжують працювати навіть в умовах пандемії, тому потрібні вантажники які будуть завантажувати і розвантажувати товар. Що стосується працівника, то він повинен мати добру фізичну форму і бути відповідальним. Таким чином заробити можна не багато, від 5000 до 9 000 гривень в залежності від виходів.

Провізор

Аптечні пункти також під час карантину продовжують працювати і навіть користуються великим попитом. Багато аптек працює в цілодобовому режимі, то потрібні провізори і фармацевти для роботи в них. Хоча такі вакансії в Сміли можна зустріти доволі рідко але вони є. Авжеж влаштуватися на роботу зможуть тільки ті, хто має певну освіту, але працювати може піти людина яка тільки навчається на провізора. Заробітна плата складатиме приблизно 9000 гривень.

Прибиральниця

Двірники і прибиральники працюють незалежно від карантину. Насправді ці дві професії не користуються великим попитом, але якщо потрібні гроші і немає де працювати, то й такий варіант підійде. Під час карантину потрібно постійно проводити дезінфекцію під'їздів та будинків. Прибиральники потрібні в супермаркети і на заправки. Заробітна плата не велика, вона складає всього 5000 гривень.

Водій вантажного транспорту

У Смілі потрібними стали водії для перевезення вантажівками. Це більш стосується далекобійників. Робота відповідальна, тому до працівників пред'являються особливі вимоги. Необхідно мати досвід та не вживати алкоголю. За один міжнародний рейс водій отримую від 10 000 до 30 000 гривень. Також є варіанти для роботи по місту.

Як бачимо роботи достатньо. Щоб почати пошуки немає необхідності проходити всі співбесіди. Треба шукати оголошення про роботу в Інтернеті. Всі вільні вакансії які були перераховані віще ви можете знайти на популярній в Смілі дошці оголошень - OBYAVA.ua.

В тематичних розділах "робота Сміла" та "робота Черкаси" щоденно оновлюються сотні вакансій у всіх сферах працевлаштування. Тож, хто знаходиться у пошуках роботи може брати телефон і домовлятися про зустріч.

 

Читайте також

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Популярні теми

20.11.2020, 09:17
Десятьом громадам Черкащини передали землю сільгосппризначення (відео)
23.11.2020, 14:24
У Черкасах почали облаштовувати тимчасовий госпіталь на 150 ліжок для хворих на COVID-19
23.11.2020, 14:27
Судом апеляційної інстанції залишено в силі рішення суду про повернення землі у державну власність
24.11.2020, 13:46
Від початку дії карантину 10,9 тисяч безробітних знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]