Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ТАЛАНТИ РОТМІСТРІВСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ
  • Категория:
  • Автор:
    Інна Бєлостоцька
  • Рейтинг:
    0.0/0
Ротмістрівська дитяча музична школа багата талантами. Так, нещодавно, учні музичної школи філії Балаклея – Симоненко Анастасія та Кушнір Марина, учні викладача Інни Бєлостоцької, відвідали столицю місто Київ – прийняли участь у XIV Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна», який проходив за сприянням Міністерства культури України та вразили жюрі своїми яскравими виступами і обидві стали Лауреатами Перших Премій в номінації: інструментальний жанр. Фортепіанний дует у складі Анастасії Симоненко та Марини Кушнір здобув також II премію у цьому Міжнародному конкурсі.

Анастасія та Марина – яскраві піаністки нашої школи: талановиті та самобутні, добрі на вдачу та щирі, завзяті та працьовиті, цього року стануть Випускниками! За дев’ять довгих років навчання в Ротмістрівській музичній школі вони принесли безліч нагород та перемог у різних Конкурсах: шкільних, міськ-районних, Всеукраїнських та Міжнародних! Їх поступове зростання та підйом на «музичних сходинках» відбувся завдяки їх наполегливій, невтомній праці, підтримці дирекції Ротмістрівської дитячої музичної школи (директор Алла Копійка), чудовим люблячим батькам: Юлії Олександрівни та Олександра Андрійовича Симоненків, Надії Петрівни та Бориса Анатолійовича Кушнір, які завжди допомагали їм здолати труднощі та йти вперед до перемоги!

Також випускницею музичної школи стане і Наталія Ткаленко, яка невтомно на протязі всього навчання розвивала та вдосконалювала свої музичні здібності, завдяки підтримці своїм батькам – прекрасній родині Ткаленків!

Тож, бажаємо Анастасії, Марині та Наталії, щоб знання та вміння, набуті у музичній школі, стали їм в пригоді на довгій життєвій дорозі, щоб її Величність-Музика надовго оселилась в їхніх думках і серцях! Великих звершень та здійснення заповітних мрій!

Будьте щасливі, мої любі!

Інна Бєлостоцька
викладач Ротмістрівської дитячої музичної школи

Читайте також

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]