Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У Макіївській сільській бібліотеці відбувся день творчої ініціативи бібліотечних працівників району
  • Категория:
  • Рейтинг:
    0.0/0
25 травня у Макіївській сільській бібліотеці відбувся день творчої ініціативи бібліотечних працівників району на тему «Сільська бібліотека – інформаційно-культурний центр місцевої громади».

 Зі щирими посмішками зустріли учасників семінару у своїй книгозбірні завідуюча Макіївською сільською бібліотекою Людмила Антонівна Крамар та бібліотекар Людмила Василівна Крамар. Бібліотекарів розчулив зворушливий привітальний виступ членів клубу за інтересами «Срібне намисто» та їх розповіді про те, настільки важливими є засідання клубу за інтересами у бібліотеці, як ті засідання надають їм наснаги жити, співати, не старіти душею. Змістовною і цікавою була розповідь завідуючої сільською бібліотекою про книгозбірню, про свою роботу. У бібліотеці розгорнуті книжкові виставки на актуальні для своєї громади теми: «Хай старість буде золота»; виставка-інсталяція «Талант у спадок», де представлені роботи місцевих жителів (образотворчого мистецтва, лозоплетіння та вишивки бісером); «Наші земляки на заході України», про події в АТО; «Героїзм та мужність ідуть поруч», про Небесну Сотню; «Сонячна країна дитинства», для маленьких читай ликів; діє куточок регіональної інформації «Про те, що Вас турбує і цікавить», де зібрані матеріали соціальної тематики для інформування читачів. Також, Людмила Антонівна провела репортаж з краєзнавчої виставки «Земля гостинності й добра моя Черкаська сторона».

 На семінарі виступили завідуюча сектору культури Смілянської райдержадміністрації Алла Михайлівна Нечипоренко, голова Макіївської сільської ради Людмила Володимирівна Жижка, директор Смілянської РЦБС Аліса Володимирівна Тищенко.
  Голова сільської ради розповіла, як тісно співпрацює місцева влада із бібліотекою, яким безцінним осередком культури є цей заклад для місцевої громади.

Письменник-земляк Валентин Михайлович Хижняк презентував присутнім свої нові книги: «Чотири ворони» та «Зорепадом летять роки». Розповів, як збирав матеріали до книги, про свою дорогу Макіївку про її історію й сьогодення. Від розповіді Валентина Михайловича у присутніх інколи бриніли сльози на очах.

Інформаційну годину «День Європи – символ миру і єднання», що також відбулася під час семінару, провели методисти Смілянської РЦБС Вікторія Пономарьова та Зоя Срібна.

Завершився день творчої ініціативи музичним вітанням колективів народного жіночого вокального ансамблю «Біла криниця» та аматорського фольклорного ансамблю «Макіївчанка» Макіївського СБК та щедрими частуваннями. Ми, бібліотекарі району безмежно вдячні за отриманий досвід від своїх колег – бібліотекарів Макіївської СБ, та за спілкування з Макіївськими «людьми-перлинами» з якими вони нас познайомили.

Щиро дякуємо Людмилі Володимирівні Жижці, голові сільської ради за гостинність, відкрите серце та співпрацю.

Автор: Смілянська районна централізована бібліотечна система

Читайте також

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]