Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЗАКОХАНА У КНИГУ
  • Категория:
  • Автор:
    Колектив Смілянської РЦБС
  • Рейтинг:
    4.0/2

Книги запалюють в серцях людей світлі та щирі почуття, допомагають кожному з нас доторкнутися до глибин мудрості та здобути знання.
Саме професії пов’язаній з книгою присвятила своє життя чарівна і мудра жінка – Аліса Володимирівна Тищенко, яка 10 листопада святкує свій 50-річний ювілей.

 Аліса Володимирівна народилася і почала свою трудову діяльність у мальовничому куточку України на Сумщині – Тростянці. Першим місцем роботи стала Тростянецька центральна районна бібліотека, далі Тростянецька районна дитяча бібліотека. Трудову діяльність у Смілянському районі розпочала з Балаклеївської сільської бібліотеки №2. Потім працювала у відділі обслуговування та організаційно-методичному відділі Смілянської центральної районної бібліотеки. У 2003 році Аліса Володимирівна була призначена директором Смілянської районної централізованої бібліотечної системи, на цій посаді працює й нині.


Наш директор – це фахівець своєї справи, з 30 річним стажем роботи, толерантна й творча людина. Постійно працює над підвищенням професійного рівня, бере участь у проведенні школи молодого бібліотекаря, поширенні передового бібліотечного досвіду на семінарах.
Як наставник, Аліса Володимирівна завжди є прикладом для молоді, виявляючи активну життєву позицію, творчий підхід до справи, людяність, доброту, готовність прийти на допомогу. Ця чарівна жінка є уособленням любові й вірності – сім’ї, родині, друзям і своїй справі.

Шановна Алісо Володимирівно, з нагоди Вашого ювілею прийміть від колективу Смілянської РЦБС щирі поздоровлення та букет привітань! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Поруч з Вами все життя нехай будуть людська повага, визнання, підтримка близьких людей та друзів. Залишайтеся такою ж енергійною, завзятою, ніколи не гальмуючи інтересу до життя. Ми бажаємо Вам, так само наполегливо і швидко йти до нових цілей і хочемо, щоб Ви знали, що завжди можете розраховувати на нашу допомогу!

Нових професійних звершень, чарівності, сімейного благополуччя і життєвих удач! Залишайтеся таким же авторитетним і чуйним керівником!

Читайте також

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]