Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
День святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії
  • 30.09.2017
У II столітті, за царювання імператора Адріана (117 — 138) в Римі жила благочестива вдова Софія (Софія означає премудрість). У неї були три дочки, Віра, Надія і Любов, що носили імена трьох головних християнських чеснот. Будучи глибоко віруючою християнкою, Софія виховала дочок в любові до Бога, навчаючи не прив'язуватися до земних благ.

 Слух про приналежність цього сімейства до християнства дійшов до імператора, і він побажав особисто побачити трьох сестер і виховала їх матір . Всі четверо постали перед імператором і безбоязно сповідали віру в Христа, що воскрес із мертвих і дає вічне життя всім віруючим в Нього.

 Святі мучениці Віра, Надія, Любов і мати їх СофіяУдівленний сміливістю юних християнок імператор відіслав їх до однієї язичниця, якій наказав переконати їх відректися від віри. Однак, всі доводи і красномовство язичницької наставниці виявилися марними, і полум'яніючі вірою сестри християнки не змінили своїх переконань. Тоді їх знову привели до імператора Адріана, і він почав наполегливо вимагати, щоб вони принесли жертву язичницьким богам. Але дівчатка з обуренням відкинули його наказ.

Тоді розгніваний Адріан велів піддати дітей різним тортурам. Святу Софію не піддали тілесним мукам, але прирекли її на ще сильніші душевні муки від розлуки з закатованими дітьми. Страдниця похоронила чесні останки своїх дочок і два дні не відходила від їхньої могили. На третій день Господь послав їй тиху кончину і прийняв її багатостраждальну душу в небесні обителі. Свята Софія, зазнавши за Христа великі душевні муки, разом з дочками зарахована Церквою до лику святих.

Постраждали вони в 137 році. Старшій, Вірі, тоді було 12 років, другій, Надії, — 10, а молодшій, Любові, — лише 9 років. Так три дівчинки і їхня мати показали, що для людей, що зміцнюються благодаттю Святого Духа, недолік тілесних сил аніскільки не служить перешкодою до прояву сил духу і мужності. Мощі святих мучениць з 777 року покояться в Ельзасі, у церкві Ешо.

За матеріалами: calendate.com.ua

Популярні теми

12.05.2022, 13:12
ДОПОМОГА ВІД ДЕРЖАВИ ДЛЯ ВПО: ХТО ТА ЯК ОТРИМУВАТИМЕ ВИПЛАТУ ІЗ ТРАВНЯ
26.04.2023, 13:22
Ділимося з вами секретеками для чудового врожаю
03.12.2016, 22:07
Белорусский путешественник Ян Меднис показал красоту Украины в потрясающем видеоролике.
04.11.2017, 18:12
Як зміцнити імунітет восени: 4 дієвих способи, які вам сподобаються
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]