Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Форум освітян Черкащини

Вчора в числі делегації Черкаського району, на чолі із начальником РВА Валерією Бандурко, Сергій Ананко його заступник Тетяна Карло та начальник управління освіти, молоді і спорту Тетяноа Трушкова взяли участь у Форумі освітян Черкащини „Безпека – пріоритет освітнього процесу“.

Спочатку ознайомились із новаціями у безпекових питаннях, що представили на своїх локаціях представники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ. Як створювати класи безпеки, встановлювати системи охорони і сповіщення у закладах освіти - продемонстрували професіонали.

Здобутки смілянських педагогів були представлені на презентаційній виставці Черкаського району. Це творчі доробки наших освітян, які демонструвалися на міжнародних і обласних виставках; дидактичні матеріали, розроблені працівниками закладів дошкільної освіти Сміли.

Також Інна Воробйова, керівник гуртка смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості, серед інших відзначених цього дня освітян, була нагороджена Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

Під час основної частини Форуму говорили безпосередньо про освітній процес в умовах воєнного стану. Зокрема начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець акцентував на безпеці освітнього середовища для учнів та вчителів, готовності закладів переходити на очну форму навчання лише за умови наявності укриттів. І це вже наше завдання як представників влади у своїх громадах.

Тож працюємо далі у напрямку налагодження повноцінного освітнього процесу у наших закладах освіти. Визнаємо, що не все виходить ідеально. Але прагнемо, щоб смілянські діти і отримували знання, і в той же час були у безпеці.

Популярні теми

01.09.2023, 13:38
Отримали допомогу від ГО «Дана Центр»
07.09.2023, 13:35
„Платформа ветерана „Черкаський вимір“
13.09.2023, 13:32
Повідомлення про відключення газопостачання
13.09.2023, 13:35
Жінка, яка через додаток «Приват 24» крала гроші, постане перед судом

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]