Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
МОЛОДЬ РОБИЛА СМІЛУ КРАЩОЮ
Вчора, 15:53
У неділю, 20 жовтня, Кабінет Міністрів України ухвалив внесену Міністерством соціальної політики постанову щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення.
Вчора, 15:51
Смілянське управління Державної казначейської служби України Черкаської області доводить до відома, що з 15 жовтня 2019 року було звільнено з посади начальника Смілянського управління Державної казначейської служби України Черкаської області Володимира Володимировича Стрільця. Звільнення пов’язане із тим, що колишній керівник вийшов на пенсію.
Вчора, 15:49
В Україні з 27 жовтня 2019 року скасовується літній час шляхом переведення о 4 ранку годинникової стрілки на одну годину назад.
Вчора, 15:48
З метою залучення  школярів  до джерел національної icтopiї, культури, розширення кругозору про козацтво у міському парку провели захід до Дня захисників України.
Вчора, 15:46
22 жовтня у Ташлику відбулося велике свято – освятили новозбудований храм Воздвиження Хреста Господнього. Цей день став особливим для місцевої громади і колективу ТОВ «Агро-Рось», адже храм будували разом, спільними зусиллями.
Вчора, 15:44
Заступник начальника відділу управління прокуратури області Олександр Кожушко виграв конкурс на посаду начальника Смілянського управління податкової служби, повідомляє «18000».
Вчора, 15:42
Сьогодні ввечері, вночі та завтра в першій половині дня знову буде густий туман.
Про це попереджає метеостанція Сміла.
Вчора, 11:10
Три еко-майданчики для роздільного збору сміття встановили у Смілі. Розробила їх ініціативна група містян. 
Вчора, 11:05
Школярі Смілянської гімназії імені Василя Сенатора  знімають фільм  «Попереду вогні». Він присвячений українському вченому-винахіднику Юрію Кондратюку. Це екранізація документальної повісті «Я туди полечу», яку написав його двоюрідний брат Анатолій Даценко – розповідає керівниця гуртка журналістики творчого об’єднання «Ідея» Світлана Остапова. 
Вчора, 11:01
Антициклон зі сходу й цього тижня продовжить формувати у нашому краї суху, мало вітряну та дуже теплу, як для цього часу, погоду. Отож недарма минулої суботи в обласному центрі було встановлено новий рекорд максимальної температури повітря – 22,4º тепла, проти 21,9º, який тримався ще з 1955 року.
Вчора, 11:00
Зовсім скоро, в ніч на вівторок 22 жовтня, пройде зорепад Оріоніди. Як з'ясували журналісти «Фрази», в атмосфері Землі опиняться метеори потоку.
Вчора, 10:48
У Смілі під час пожежі у квартирі по вулиці Василя Стуса загинула жінка.
Вчора, 10:46
21 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено єдине питання - про початок опалювального сезону 2019-2020 років у місті.
1 2 3 ... 215 216 »