Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
СМІЛЯНСЬКА ПРОКУРАТУРА ВІДКРИЛА ПРОВАДЖЕННЯ ЗА РОЗТРАТУ КОШТІВ СЛУЖБОВИМИ ОСОБАМИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ СТАНЦІЇ
Сьогодні, 14:30
З поширенням різноманітних приладів все частіше постає питання про якість напруги. Але кожен має розуміти, що у багатоквартирному будинку десятки сімей вмикають і вимикають сотні приладів з потужністю до 2 кВт і більше, пише пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго».
Сьогодні, 14:27
Президент України Володимир Зеленський призначив вісім голів РДА на Черкащині. Розпорядження опубліковані на офіційному сайті глави держави. Датовані вони 25 січня
Сьогодні, 13:59
У селі Березняки на вулиці Шевченка, виникла пожежа в надвірній споруді.
Сьогодні, 13:57
Немає і дня, щоб їх не побачили на сільських вулицях, вони просто переселилися з лісу в село. Популяція лисиць подекуди зросла вшестеро. Така ситуація в селі Москаленки на Черкащині.
Сьогодні, 13:53
24-го січня під головуванням Олексія Цибка відбулися депутатські слухання. Кілька депутатів, які прийшли на слухання, проаналізували і обговорили проекти рішень, що будуть розглядатися на першій цього року міській сесії - 30 січня об 11:00 у сесійній залі Будинку рад.
Сьогодні, 13:51

23-24 січня у Смілі, а також Каневі, Черкасах, Золотоноші, Умані на інших містах фахівці Управління Держпраці провели роз’яснювальну роботу про переваги використання задекларованої праці з роботодавцями сфери торгівлі, організації харчування, тимчасового розміщення, надання послуг.

Сьогодні, 13:48
У період із 24 до 27 січня на Черкащині від вірусної пневмонії померли двоє осіб. Про це на нараді повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, інформує «ВиЧЕрпно».
Сьогодні, 08:49

За правилами ст. 42 Кодексу законів про працю України при скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці переважне право залишитися на роботі надається працівникам із більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці. Вирішення питання щодо того, хто із працівників має більш високу кваліфікацію і продуктивність праці, – сфера компетенції роботодавця.

23.01.2020, 09:27
Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району. Площа земельної ділянки - 4,39 га, цільове призначення - для ведення товарного сільгоспвиробництва, категорія-рілля.
Всі бажаючі можуть ознайомитися з інформацією на офіційному сайті Держгеокадастру та прийняти участь у аукціоні.
Контактний телефон: 0631822924.
22.01.2020, 14:10
Днями Черкаський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення Правил рибальства. Подія сталася на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Іркліїв Чорнобаївського  району. Про це повідомляє Управління державного агентства рибного господарства у Черкаській області.
22.01.2020, 14:08
Як навчають у школах США? Які вміння потрібно розвивати і як має змінюватися українська освіта для того, щоб підготувати дитину до майбутнього? Про це і багато іншого розповіла вчитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк під час педагогічної ради, поділившись із колегами результатами своєї участі у 7-тижневому стажуванні в США за Програмою педагогічної майстерності вчителів з країн Євразії, Азії, Африки та Латинської Америки/ the teaching Excellence and Achievement Program (TEA). 
22.01.2020, 14:05
Смілянська прокуратура вжила заходів для внесення в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно відомостей про скасування права власності на земельні ділянки площею 4 га, загальною вартістю понад 3 млн грн, надані в приватну власність незаконно.
22.01.2020, 09:01

Олександр Михайлюк – учасник бойових дій на сході України. Коли у 2017 році повернувся додому, до мирного життя, активно працював.  У минулому році звернувся до центру зайнятості за допомогою.

1 2 3 ... 236 237 »