За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру посадовцю одного з відділів Канівської міської ради за фактом зловживання своїм службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 364 КК України).
Слідством встановлено, що особа, будучи уповноваженою здійснювати контроль за проведенням заміни віконних блоків та інших частин в освітніх закладах, які були пошкоджені вибуховою хвилею внаслідок ракетного удару російської федерації, зловживаючи наданими повноваженнями, погодила до укладення договори про надання послуг на проведення вищевказаних підрядних робіт з істотним завищенням вартості використаних будівельних конструкцій, ціни на які не відповідали поточним у регіоні та ринковим цінам станом на день укладення договорів.
Таким чином, було завдано істотної шкоди державним інтересам в особі Канівської міської ради Черкаської області у вигляді матеріальних збитків на загальну суму майже 200 тис. грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ВП № 1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.
Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання у виді пробаційного нагляду на строк до трьох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури
Популярні теми
Публікації
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.