Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ВИПЛАТИ МЕДИКАМ, ПОДАТКІВ ТА КАДРОВІ ПИТАННЯ

12 травня під головуванням Володимира Примака відбулося засідання комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобігання корупції.

У роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. На порядок денний засідання було винесено 5 питань, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Комісія розглянула подання депутатів-членів фракції ВО “Свобода” щодо дострокового припинення повноважень секретаря міської ради Віктора Федоренка. Комісія розглядала подання без участі авторів, які не прибули на засідання. 

Під час обговорення питання члени комісії висловили зауваження щодо незазначеної причини дострокового припинення повноважень, необхідністі обгрунтування причини з передачою до юридичного відділу з метою надання правового висновку. Тож  розгляд проєкту рішення було вирішено відкласти та повторно запросити ініціаторів подання.

Відкласти і повторно викликати заявника та ініціаторів звернення вирішили і щодо проєкту рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Смілянської міської ради Костянтина Синьогуба.

Другим питанням комісія розглянула звернення депутатів-членів фракції ВО “ЧЕРКАЩАНИ” та звернення 14 депутатів щодо скасування розпоряджень міського голови та перегляду фонду заробітної плати працівників виконавчого комітету для фінансування медичної галузі міста.

Начальник фінансового управління Галина Сватко повідомила, рішенням виконавчого комітету була профінансована заробітна плата медичним працівникам міста за квітень на суму 2,2 млн.грн,  на даний час заборгованість відсутня. 

Комісія рекомендувала включити до порядку денного позачергової сесії звернення до МОЗ України щодо додаткового фінансування медичної галузі.

Ухвалили рішення і щодо експертного висновку до проекту регуляторного акту “Про місцеві податки та збори на 2021 рік”. Начальник фінуправління Галина Сватко повідомила, що у проекті рішення ставки податку залишені на рівні 2020 року.

Окрім того, було розглянуто питання правомірності розпорядження міського голови від 18.03.2020 №61 “Про преміювання Смоликова П.А.”.

Комісія не знайшла порушень трудового законодавства, зазначивши що це є компетенцією міського голови, як работодавця.   

Популярні теми

04.06.2020, 09:32
Період відпустки без збереження зарплати є невідпрацьованим з поважних причин і не зменшує розмір допомог від Фонду
03.06.2020, 14:18
Заповідники Черкащини поступово відновлюють роботу
03.06.2020, 10:36
Аудитори у смілянській поліклініці виявили порушень на суму понад 256 тисяч гривень
03.06.2020, 10:35
На Черкащині засудили до громадських робіт чоловіка, що “забув” платити аліменти

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]