Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Обвинувачені у справі черкаського журналіста хочуть працювати в таксі, суд продовжив їм запобіжні заходи

17 березня відбулося чергове засідання Городищенського районного суду в справі вбивства черкаського активіста та журналіста Василя Сергієнка.

Колегія судей за головування Людмили Синиці розглянула клопотання сторони обвинувачення та захисту стосовно продовження та зміни запобіжних заходів обвинуваченим у скоєнні злочину.

Під час обговорення клопотання про продовження запобіжного заходу Вікторові Горбенку, який перебуває під нічним домашнім арештом, він заявив про бажання працювати у таксі. Для цього Горбунко хотів, аби судді йому змінили нічний домашній арешт на особисте зобов’язання. Втім судді залишили запобіжний захід без змін та продовжили його до 15 травня.

Обвинувачений у безпосередньому вбивстві Володимир Воронков також висловив бажання працювати в таксі й просив йому змінити запобіжний захід на більш м’який, аніж цілодобовий домашній арешт, під яким він перебуває протягом 4 місяців. 

Із моменту затримання в 2015 році і до грудня 2020 року Воронков перебував у Черкаському СІЗО. Раніше Воронков вже засуджувався за вбивство й у разі винесення обвинувачувального вироку в цій справі він може отримати довічне ув’язнення. Йому суд також продовжив цілодобовий домашній арешт до 15 травня.

Без змін залишились міри запобіжного заходу для ще двох фігурантів справи – ймовірного організатора злочину Вадима Мельника та викрадача Романа Недибалюка. Обоє перебуватимуть під нічним домашнім арештом до 15 травня.

Крім того, суд розглянув клопотання сторони обвинувачення стосовно об’єднання цього кримінального провадження зі ще одним, яке надійшло на розгляд все того ж Городищенського районного суду, стосовно нових звинувачень Віктора Воронкова. Процесуальне керівництво в цій справі здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора. Втім, у задоволені цього клопотання колегія суддів відмовила.

У цей же день мало відбутися підготовче засідання у зазначеному вище кримінальному провадженні за обвинуваченням Віктора Воронкова, однак судді його перенесли на 13 квітня з причин завершення їхнього робочого дня. Проти таких дій виступили прокурори Офісу генерального прокурора, але їхні зауваження залишились без задоволення.

Об’єднання двох кримінальних проваджень може призвести до того, що об’єднане провадження судді почнуть слухати з нуля. Водночас за понад два роки слухань попередньої справи у Городищенському районному відбулося лише два засідання, на яких вивчали письмові докази. 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]