Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Призначено нового керівника Черкаської обласної прокуратури

Заступниця Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Катерину Шевцову.

Заступниця Генпрокурора зазначила, що Катерина Шевцова майже 20 років працює в органах прокуратури. Висловила впевненість, що її досвід і професіоналізм лише посилять роботу прокуратури регіону.

«Прокурори у воюючій країні мають діяти принципово, своєчасно та злагоджено. Це про абсолютну справедливість, яку має відчувати кожна людина та держава в цілому», – зазначила заступниця Генпрокурора.

Вікторія Літвінова акцентувала увагу на ефективному забезпеченні реалізації конституційних функцій прокуратури під час протистояння агресору.

«Маємо пліч-о-пліч з органами правопорядку давати відсіч усім злочинним посяганням. Першочергове завдання – збір та фіксація доказів воєнних злочинів держави-агресора, викриття зрадників і колаборантів. Також необхідно зосередити зусилля на боротьбі з організованою злочинністю, запобіганні злочинам в бюджетній сфері та пов’язаним з розкраданням гуманітарної допомоги», – додала вона.

Катерина Шевцова подякувала за довіру та запевнила, що забезпечить злагоджену роботу всіх правоохоронних органів для виконання поставлених перед Черкащиною завдань та досягнення результатів.

Довідково: Катерина Шевцова 1982 року народження. Випускниця Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2004 року, понад 8 років – на керівних посадах. До призначення була заступником керівника Вінницької обласної прокуратури.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]