Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ ЗВЕРТАЄТЬСЯ З ПРОХАННЯМ ВИКОНУВАТИ ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

З 16.03 по 16.04.2020 на АТ "Укрзалізниця" проводиться місячник профілактично-роз'яснювальної роботи щодо запобігання невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення.
Станом на 04.03.2020 на станціях, перегонах АТ "Укрзалізниця" внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу ОТРИМАЛИ ТРАВМИ різного ступеня важкості 76 сторонніх осіб проти 56 у минулому році, у тому числі 47 зі СМЕРТЕЛЬНИМ НАСЛІДКОМ проти 33 у минулому році.

Для збереження життя та здоров’я адміністрація виробничого підрозділу Шевченківська дистанція колії вкотре звертається до мешканців та гостей міста Сміла з проханням виконувати основні ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ:

Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).
На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».
Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).
При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв'язку.
При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Пішоходам категорично забороняється:

Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.
Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.
Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.
Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.
Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

Пам’ятайте: дотримання зазначених вимог вбереже Вас від Фатальних випадків при знаходженні на території станцій, вокзалів та залізничних перегонах.

Популярні теми

24.04.2024, 14:28
Увага!
25.04.2024, 08:12
У селі на Черкащині на одній з вулиць підтопило більше десяти будинків (ФОТО)
25.04.2024, 08:07
На жаль, знову ворог поцілив по Смілі
24.04.2024, 14:58
Вбивство в Черкасах: до 10 років ув’язнення засуджено місцевого жителя

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]